KOZDRACH Marcin Łukasz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Anna BARCIKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Jakub Jan KACZOREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Irmina Józefa NUREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Roman POPOWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Damian BOCZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Hubert Krzysztof MOTYKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Jadwiga Anna STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Dariusz Józef ZAMKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOPOT-CZYŻÓWKA |
6 | Tomasz Dariusz JURCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Stanisław Adam SZYMAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Sebastian SIURNIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Albert Jan ŻARŁOK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Piotr Sylwester WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Katarzyna SMAGOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TURSK-ŁĘPIN |
9 | Michał KALBARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Sławomir MROZIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Anna WOŹNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Bożena Marianna GRYZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Beata Bernarda WOŹNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Mariusz BARSZCZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Wanda MOLENDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Teodora MOSKWA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Leszek Szczepan SZCZEPANOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Cezary KAROLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Jan UTKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Beata SZYMAŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Grzegorz KUCHARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TURSK-ŁĘPIN |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Stara Błotnica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".