HAWRYLUK Kazimierz |
JERZMAN Beata Zdzisława |
SZPURA Zofia |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Anna Agnieszka TOMCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
1 | Halina BARDADIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
1 | Ireneusz IZDEBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
2 | Małgorzata NESTEROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
2 | Robert Ireneusz SZYDŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
2 | Monika JANKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
3 | Iwona PIETRUCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
3 | Anna BRZEZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
3 | Marianna HORBOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
4 | Agata ZAWADZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
4 | Łukasz NIEDŹWIEDZIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
4 | Krzysztof GAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
5 | Wiesław Kazimierz PUNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
5 | Marian DACEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
5 | Piotr PIECZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
6 | Grażyna Izabela STANIASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
6 | Krystyna Alicja GUBERSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
6 | Artur ZAŃKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
7 | Zofia SZPURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
7 | Jerzy SZAŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
8 | Katarzyna Karolina SADOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
8 | Krzysztof LITWINIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
8 | Agata Maria ZAŃKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
9 | Władysław Wojciech KRASUSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
9 | Anna IWANOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
9 | Eugeniusz BRZEZICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
10 | Marta Maria TYPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
10 | Marek MICHALUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
10 | Mateusz Tomasz SZYC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
11 | Elżbieta FEDORUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
11 | Mateusz TYMOSZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
12 | Maciej Paweł CHRASZCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
12 | Michał ZBROŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
13 | Katarzyna SZYMANIUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Krzysztof Marcin MIŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
13 | Mariusz RUMOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
13 | Mateusz KULESZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
14 | Maciej Wojciech GOLWIEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
14 | Klaudia Wioletta MAŁYSZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
15 | Andrzej Marian HORDEJUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA JERZMAN |
15 | Mateusz IWANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRAŻAK” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Stara Kornica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".