KRZYCZMANIK Przemysław |
PUSZCZEWICZ Jerzy Marian |
ZACHARJASZ Tomasz Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Beata Zofia WAWRZKÓW | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Mateusz Paweł KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
1 | Piotr Bartłomiej KACZMARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
2 | Mariola Elżbieta MARKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Jerzy Władysław JĘDRZEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
2 | Jacek Adam PUŁKOWNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
3 | Danuta Krystyna SZYJA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Jolanta Dorota PAWIKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
4 | Anna Urszula POZNAŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Paweł Michał JANCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
4 | Katarzyna Krystyna DROST | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
5 | Ewa Maria JĘDRZEJEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Natalia Magdalena PAKUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
5 | Adam CISZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
6 | Krzysztof Janusz MUSIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Agata Barbara TWARKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
7 | Sylwester Tomasz ŻAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Brajan JANICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
7 | Agata Karolina ZIORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
8 | Dawid Edward PILCHOWIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Marta Ewa SEMCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
8 | Ewa Janina BUDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
8 | Zbigniew Piotr SIREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
9 | Agnieszka Łucja LISZCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Joanna Marzena BARON-KOŁODZIEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
9 | Karolina Anna ROJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
10 | Wanda Teresa KUZIOROWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Wioleta Barbara SZYMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
10 | Mariusz Sebastian GÓRNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
11 | Sylwia Katarzyna JAKSIK-SZYJA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Tomasz Cezary GRZYB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
11 | Wanda Cecylia KAMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
12 | Janina Florentyna MIGLUS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Sylwia Katarzyna LIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
12 | Piotr Marek TYRAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
13 | Oktawia Janina SOBIERSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Bożena Maria HURAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
13 | Justyna Barbara SĄCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
14 | Małgorzata Magdalena DUKAT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Jacek Cezary WASILEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
14 | Grzegorz Zygmunt MIŚTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY STARCZA |
15 | Maryla Halina WAWRZYŃCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Marzena Edyta KIDAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY PUSZCZEWICZ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Starcza
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".