FĄKA Tomasz Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Wojciech Karol WOJCIECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Joanna Maria SAWICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
1 | Lucyna KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
2 | Rodryg Maksymilian ŚWITEŃKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
2 | Andżelika Maria GODYK-KIJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
3 | Justyna SOBOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
4 | Robert Rafał TERENDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
4 | Wiktor Władysław SOBOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
5 | Robert Mariusz SOBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
5 | Bartosz WODECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
5 | Marcin Franciszek UCHMANOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
6 | Damian Mirosław BRZOZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
6 | Aneta Barbara RAJCA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
7 | Arkadiusz Jerzy KARCZMARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
7 | Edyta Bronisława LASKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
8 | Adam DROHOMIRECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
8 | Nina Sylwia STAŃKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
8 | Michał Bartosz JUSZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
9 | Anna Katarzyna ILSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Emilia KMIECIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
10 | Alojzy Szczepan MAZUREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Izabela Katarzyna KAMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
11 | Daniel MIKULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
12 | Konrad Filip STARYBRAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
13 | Sara Estera ZARZYCKA-ŻUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GOSTKOWA |
13 | Konrad Grzegorz WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
14 | Sylwia Izabela MAŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
14 | Andrzej ZAWROTNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK |
14 | Alicja Grażyna STĘPNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
15 | Sandra Anna HARASIEŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2024 |
15 | Jacek MIKOŁAJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA DLA ROZWOJU GMINY STARE BOGACZOWICE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Stare Bogaczowice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".