CZUB Marek Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Wiesław Franciszek MUCHA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
1 | Bogdan PYRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
1 | Zdzisława Bożena MALETKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA |
2 | Bogusław Zdzisław LUTY | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Adam Janusz KACZOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
2 | Ewelina Barbara NOWACKA-CHUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWELINY NOWACKIEJ-CHUDEK |
2 | Adam MARTON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA DOMAŃSKIEGO |
3 | Danuta JANCZAK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
3 | Adam Jacek CZERNIAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA CZERNIAWSKIEGO |
3 | Agnieszka BIENIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
4 | Mirosław KĘPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
5 | Renata Lidia KOZYRA-WOJTASIK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
5 | Bernard PYRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
6 | Jolanta ROSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA CZERNIAWSKIEGO |
6 | Ewa BAREJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
6 | Cezary Marcin KACZOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRAKE |
6 | Jarosław Dariusz SOĆKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA DOMAŃSKIEGO |
7 | Witold DADACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
8 | Krzysztof OSIAK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
8 | Zbigniew Tomasz ŁUBKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
9 | Ryszard Izydor PASIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
9 | Jarosław DOMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA DOMAŃSKIEGO |
10 | Andrzej Paweł ŻACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA |
10 | Andrzej ROSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
11 | Michał ROSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
12 | Krzysztof ROSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA |
12 | Krzysztof DZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
13 | Jacek ZIENTARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
13 | Iwona FORNAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY FORNAL |
13 | Stanisław ŚWIECZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SOLIDARNI” STANISŁAW ŚWIECZAK |
14 | Daniel CHUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA |
14 | Paweł PISKORZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
14 | Mariusz JONCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA |
15 | Adam Wojciech KAJKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Waldemar OLCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Dorota TRACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Stoczek Łukowski
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".