WIELGUS Damian Waldemar |
ZYCH Ryszard |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Cezary Jakub BOROWIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Damian Waldemar WIELGUS | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | Tomasz MANIERAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
2 | Joanna Ewa ANTONIUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Edyta SEGDA | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | Mariusz SZTORC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZTORCA |
2 | Michał Marcin SEGDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
3 | Michał SOKÓL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Patrycja Katarzyna WIELGUS | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | Rafał Stanisław CZAPLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
4 | Andrzej LAMBERSKI | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | Krzysztof Maciej TUŁAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
5 | Rafał Konrad FIUTKO | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | Danuta Janina SZCZEPANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
6 | Dariusz Jerzy KĘPA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Monika WRÓBEL | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | Józef Stanisław FIUTKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
7 | Agnieszka Anna WOŹNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Mariusz Paweł GRZYB | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | Leokadia LACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
8 | Marcin Łukasz SIERUGA | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
8 | Jan Antoni KOWALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
9 | Mateusz ZIOMEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Marcelina Marzena PODYMA | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
9 | Grzegorz Jan PRUSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
10 | Agnieszka Katarzyna GROCHOWSKA | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
10 | Janusz Mieczysław WILK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
11 | Aleksander Franciszek MARZEC | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
11 | Krzysztof Stanisław ZYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
12 | Paweł Bartłomiej KUBASIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Andrzej Tadeusz SOCHA | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
12 | Damian Marek BROŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY STOPNICA |
12 | Józef Jan WACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
13 | Agnieszka AUGUSTYN | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
13 | Piotr Kazimierz KROWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
14 | Łukasz ROBAK | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
14 | Krystyna WALASEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
15 | Mateusz Andrzej WINIARSKI | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
15 | Grzegorz ROKOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Stopnica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".