GAŁAN Tomasz |
KASPRZYK Andrzej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Zbyszek Jan BŁAŻEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
1 | Jolanta Irmina DUBIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
1 | Marta GRACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
2 | Zuzanna HIEROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
2 | Krzysztof Jarosław GRACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
3 | Arkadiusz Piotr WRÓBEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Joanna Maria PRZYBYLSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
3 | Jan ŻUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
3 | Marika MACIEJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
4 | Anna Monika BESER | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Robert PŁOCHARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
4 | Henryka TWARDOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
4 | Michał MALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
5 | Dawid TYCZKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Dawid ROGACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
5 | Tomasz GACA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAŻANTY |
5 | Błażej PINIARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WARTO ROZMAWIAĆ |
5 | Ewa Sabina RADECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
5 | Michał Jakub JANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
6 | Edyta NOWACZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Sebastian KRZYMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
6 | Tomasz SYNOWIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
7 | Irena DRZEWIECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
7 | Monika Joanna TYNDYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
7 | Maciej Kosma MARCINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
8 | Joanna JURGIELEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Marcin BURZAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
8 | Elżbieta Agata NADKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
8 | Katarzyna PIKOS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
9 | Krzysztof GABRIEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Dawid BARTKOWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
9 | Krzysztof STEFAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
9 | Wojciech STASZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
10 | Michał Jacek BLEJWAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
10 | Monika JANIAK-BARTKOWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA JANIAK-BARTKOWIAK |
10 | Beata Ewa ZIMNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
11 | Adrian NOWACZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
11 | Dorota JANASZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Rafał BŁASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
11 | Marek HEJNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
12 | Kamil KACZMAREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Arkadiusz PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
12 | Alicja Barbara DRZEWIECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
12 | Irena Elżbieta MACIEJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
13 | Karol DZIKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Patryk GRUDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
13 | Krzysztof NAWROCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
14 | Olech Maciej GŁODKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Eryk KUSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
15 | Agnieszka GÓRSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Robert Adam SIUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KASPRZYKA |
15 | Anna BĄCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KANDYDACI NIEZALEŻNI” |
15 | Emilia Maria TEJS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI 2024” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Strzałkowo
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".