JANKOWSKA Dorota Barbara |
OSTROWSKI Wojciech Zenon |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Grażyna MICHALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
1 | Ryszard RUSIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
2 | Piotr Przemysław RYSZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
2 | Małgorzata Elżbieta DOMOSŁAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
3 | Magdalena Mirosława GIZEWETER-MORĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
3 | Tomasz KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
4 | Wiesław Jerzy PAPIERNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA |
4 | Grzegorz KRÓLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
4 | Jarosław Tomasz SARLEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
5 | Anna PIEKARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY PIEKARZ |
5 | Ireneusz Zbigniew KUCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
5 | Marcin Grzegorz GADOMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
6 | Mariusz Paweł BRYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODKLASZTORZE |
6 | Adam Stefan STOBIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
7 | Alina Maria BŁASZKOWSKA-PAŁAC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
7 | Renata Anna DOMINOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOMINOWSKIEJ |
7 | Natalia Maria STOJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
8 | Szymon Piotr LESZTO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
8 | Rafał Michał FOGIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
9 | Rafał Stanisław KULBAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
9 | Paweł Dariusz ADAMUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
10 | Damian KUŚMIERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
10 | Jan Franciszek RATAJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
11 | Andrzej Roman WALASIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA |
11 | Tomasz Stanisław KĘPSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY RUCH „SŁUSZNA SPRAWA” |
11 | Mariusz Edward SZCZĘSNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
11 | Mariusz Adam KRUPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
12 | Sylwia Zofia GORZELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
12 | Halina WACHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
12 | Barbara Katarzyna KAMASIŃSKA-JARMUSZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA PRZYSZŁOŚCI” |
13 | Joanna Renata ŁĄGIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA |
13 | Mirosław Edmund WŁÓKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
13 | Katarzyna Agata JAKUBIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA PRZYSZŁOŚCI” |
14 | Konrad Stanisław GOSŁAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE |
14 | Emil Bogusław RUTOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
15 | Jacek Andrzej CIAPAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA OSTROWSKIEGO |
15 | Michał Jakub DAJCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA PRZYSZŁOŚCI” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Sulejów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".