BAŃKOWSKI Andrzej |
GÓRNIK Lucyna |
MĄDRY Marcin |
ZDZICHOWSKI Zdzisław Tadeusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Robert Krystian KRASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
1 | Iwona Katarzyna WALESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
1 | Grzegorz TOMASZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
1 | Tomasz ŁUGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
2 | Iwona Alina GAJER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
2 | Agnieszka MĄDRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
2 | Joanna MICHAŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
2 | Emilia Kazimiera LASKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
3 | Andrzej BAŃKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
3 | Daniel Stanisław GODLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
3 | Anna Katarzyna SZYMAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
3 | Zbigniew DĘBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
4 | Hanna Teodora MATYJASEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
4 | Rafał KWIATKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
4 | Monika Maria SOSNOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOSNOWSKIEJ |
4 | Grzegorz SZCZEGIELNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
5 | Barbara PAWLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
5 | Sławomir SIECIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
5 | Szymon SOBUCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
5 | Tomasz Bogdan CENDROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
6 | Irena PACHOLEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
6 | Bolesław Tomasz NIEMKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOLESŁAWA NIEMKIEWICZA |
6 | Paweł MILAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
6 | Przemysław TULIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
7 | Iwona Teresa SOSNOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
7 | Paulina KORWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
7 | Bernadeta BIELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
7 | Paulina GRZECHOWIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
8 | Barbara WIERZBICKA-SOBOCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
8 | Liliana SUCHOCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
8 | Monika Marta JAWORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
8 | Tomasz SŁUPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
9 | Andrzej KAROLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
9 | Patrycja Ewa PIECZYWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
9 | Arkadiusz KOLEŚNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
9 | Marta Małgorzata KRAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
10 | Roman POMARAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
10 | Aneta Barbara LICHACZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
10 | Gabriela LICHACZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
11 | Jacek WŁODARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
11 | Jan KAWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
11 | Agnieszka GAPYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
11 | Mariusz WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
12 | Ryszard GOIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
12 | Edward PAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
12 | Jolanta Wioletta MATUSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
12 | Tomasz Adam POMARAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
13 | Magdalena SIWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
13 | Zenon SUGALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
13 | Adam Michał SOKOŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
14 | Radosław PATORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BAŃKOWSKIEGO |
14 | Krystyna MAKSIMIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA MAKSIMIK |
14 | Tomasz SKOLIMOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
14 | Mariusz Jan OBRĘBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
14 | Barbara Marta MAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
15 | Magdalena BRZOZOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MĄDREGO |
15 | Miłosz Paweł KLEPCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE TWORZYMY GMINĘ SUSZ |
15 | Barbara Beata SIKORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA ZDZICHOWSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Susz
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".