HAWAŁEJ Krzysztof Łukasz |
ROGUZ Bartosz |
ŻAK Krzysztof Adam |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Aneta Maria WARZOCHA-GNOJNICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
1 | Agata MACIEJNA-LANG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
1 | Joanna JANICKA-BAŁCHAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
1 | Alina Agata ZIELIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
1 | Olga Amelia GUNIA-KOTFAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
2 | Piotr Sebastian PALIJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
2 | Damian FILIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
2 | Bożena Aleksandra DUŃKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
3 | Agnieszka Edyta WYSOCZAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY RYDZ |
3 | Malwina WRÓBEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
3 | Paweł Tomasz TROJAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
3 | Marzena Bożena BASIUK-ŚWINIAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
3 | Ireneusz Maksymilian KOCOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
4 | Martyna Gabriela BEDNAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
4 | Anna Justyna KOPACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
4 | Alicja Izabela PANTERAŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
5 | Andrzej Zbigniew WASIELEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
5 | Grażyna Maria BORSZOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
5 | Filip Wojciech PASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Jarosław Andrzej HARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
5 | Krystian Ryszard HARTMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
6 | Beata Agnieszka RYDZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY RYDZ |
6 | Katarzyna FILIP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
6 | Monika DOSKOCZ-KUPIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
6 | Elżbieta Eugenia SZOKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Paweł GAWĘDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
6 | Magda Antonina STASIAK-WIEŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
7 | Janusz Kazimierz JANISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
7 | Marcin Aleksander JANUSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
7 | Julita Katarzyna TYSIAK-SAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
8 | Renata Barbara DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
8 | Paweł Jacek BARTCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
8 | Magdalena Edyta ZADROŻNA-GWÓŹDŹ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
9 | Eliza Dorota MAŚLANKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
9 | Anna Agnieszka BORAK-KULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
9 | Agnieszka DYMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Paweł Mateusz CHOJNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
10 | Arkadiusz Piotr WOJTACZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
10 | Agata Agnieszka JANKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
10 | Angelika Magdalena WOŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
11 | Roman Kazimierz SOBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
11 | Katarzyna JASZCZYSZYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Andrzej KILIAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
12 | Kamila Anna STADNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
12 | Kamila Małgorzata ŁOZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
13 | Grzegorz Antoni WAWRYNOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
13 | Angelika Małgorzata TRZCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
13 | Leszek Jacek TARNAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
14 | Tadeusz Stanisław DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
14 | Izabela SCHULZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BARTCZAKA |
14 | Helena Anna PIANKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SZCZYTNEJ |
14 | Jolanta Maria MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
15 | Teresa Danuta GĄBKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HAWAŁEJA |
15 | Bronisław Wojciech WITEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ OLECHA-GMINA SZCZYTNA WYBIERZMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Emil Marek MAJCHER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ROZWOJU |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Szczytna
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".