CZECH Arkadiusz Jerzy |
KROCZEK Wacław Jan |
LESIEWICZ Zofia Zdzisława |
OLSZEWSKI Tomasz Jan |
SIENKO Paweł Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | LESIEWICZ Zofia Zdzisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KRÓL-SKOWRON Aleksandra Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BREGUŁA Marek Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JANICKI Andrzej Bogusław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIECZOREK Adam Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KROGULEC-GÓRA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIĘCŁAW Angelika Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GAŁBAS Alina Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SOSADZIN Janusz Hubert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KROCZEK Wacław Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DĄBROWSKI Eugeniusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ANCZYK-PIĄTEK Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PSIUK Tadeusz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SALINGER Justyna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MOSKWA Maksymilian Leon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAMIŃSKA Mirosława Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MYŚLIWSKI Piotr Samuel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | HABA Dorota Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TUSZYŃSKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | MROZEK Robert Marek | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | WARDA Dariusz Robert | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | TISZLER Dorota Zofia | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | ŻUREK Piotr Bolesław | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | KOWALCZYK Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | BICHALSKI Wojciech Roman | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | WTOREK Teresa Genowefa | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | MASTERNAK Tomasz Stanisław | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
1 | SIENKO Paweł Michał | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | LOSKOT Łukasz Andrzej | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | GARBACZ-PACH Katarzyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | LAMPART Wojciech Paweł | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | WIEGAND Andrzej Piotr | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | GOLIS Danuta Gabriela | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | MAZUR Anna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | KUBANEK Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | PISCHKA Jan Alfred | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
1 | DZIUK Jerzy Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRZĘDA Mirosław Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MOSCH Kornelia Ewelina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | OCHMAN Adam Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DRZYŹLA Gabriela Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIGOŃ Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLICH Zbyszek Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POMORSKA Honorata Józefa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TOMZIK Sonia Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZCZĘSNY Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WOJEWODZIC Janusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KORPAK Sebastian Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GARCZARCZYK Aleksandra Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GATZKI Martin Maximilian Josef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GŁAZ Sławomir Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | POLCZYK Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KLISTALA-URBAŃCZYK Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SPYRA Zygmunt Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŚLEZIAK Ewa Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SURMICKI Robert Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LABUS Sabina Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CZAJKOWSKI Waldemar Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | HOBIK Daria Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PIETRASIŃSKI Mikołaj Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WŁODARZ Jakub Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KASTNER Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DUBAS Izabela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PIEKAREC Danuta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIELAWSKA Julia Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CZECH Arkadiusz Jerzy | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | KOWALSKI Feliks Wojciech | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | KOSMAŁA Justyna Ewa | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | KUPNY Mariusz Paweł | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | ZIENTKOWSKI Stefan Jan | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | FLESZAR Danuta Irena | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | GÓRA Krystyna Halina | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | BUCHTA Aniela Elżbieta | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | FRONIEWSKA Zenona Bronisława | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | STASIAK Tadeusz Michał | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
2 | POPRAWA Beata Maria | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | LIS Mateusz Marcin | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | MAREK Andrzej Maciej | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | PISCHKA Maciej Władysław | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | BALCZAREK Adam Marian | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | KAZYK Agata Dorota | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | KUREK Cezary Jan | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | KOSALA Maja Joanna | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | ZABIELSKA Marta Eliza | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | KURZAK Igor Marcin | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
2 | PIASECKI Krzysztof Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚNIETKA Bartosz Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUDA Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRABSKA Bożena Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIŚKÓW Aleksander Marceli | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WALISKO-BRYSCH Anna Łucja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TOMCZYK-GRUCA Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GLIWA Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PFEIFER Andrzej Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GARUS Łukasz Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PAKOS Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BERGIER Krzysztof Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BOJANOWICZ Mariusz Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JASMER-JANAS Daria Kasandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SORICHTA Rafał Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GOŁKOWSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OLEŚ Joanna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WÓJTOWICZ Magdalena Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WILK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIODEK Jan Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GOŁĘBIEWSKA Barbara Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MIKOS Jan Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SADŁO Joanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RUDOLF Oliwia Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KROCZEK Michał Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RĘBACZ Helena Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ORZECHOWSKA Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GRYSCZYK Anna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MAZIK Wojciech Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SKAWIŃSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | WOLNIK Adrian Oskar | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | NOWAK Franciszek Andrzej | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | PIEGZA Beata Barbara | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | MICHALSKI Krzysztof Stanisław | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | KOMENDERSKI Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | MICHALSKA Justyna Stanisława | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | BURZKA-JANIK Małgorzata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | ROBAK Łukasz Antoni | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | LUKAWSKA Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO |
3 | MACIOŁA Małgorzata Janina | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | STACHOWICZ Grzegorz Jan | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | SZYMAŃSKI Adam Marek | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | ORDON Adam Wojciech | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | DANIEL Katarzyna Michalina | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | ŚLĘZAK Marcin Sławomir | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | PONITKA Izabela Jolanta | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | STABLA-KOLENDA Agata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY NASZ SAMORZĄD |
3 | OLSZEWSKI Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WRODARCZYK Stefan Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GLIWA Jacek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KLIMCZAK Grażyna Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACZMARCZYK Artur Florian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GOŁKOWSKA-GRZĘDA Aniela Pelagia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MÓL Bogdan Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MOCZEK Klaudia Sabina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BULA Sylwia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRYC Dominik Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Tarnowskie Góry
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".