JĄKALSKI Arkadiusz |
LEWANDOWSKI Konrad Dariusz |
MATYKIEWICZ Zbigniew |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Maria GRABCZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Marek Benon LINERT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
1 | Marcin Grzegorz ŚWIDERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
2 | Adam JANICKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Piotr STUDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
2 | Anna KOŁODZIEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
2 | Zbigniew MATYKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
3 | Marzena LEWANDOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Patrycja PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
3 | Małgorzata BIAŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
3 | Jan NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
3 | Tomasz KOZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | Roman Jan ANTCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Leszek Jan MIESZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW GMINY TOPÓLKA |
4 | Marek Ireneusz MURACZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
4 | Tomasz SZMAJDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
5 | Monika SIARKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marek LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
5 | Arkadiusz Paweł KRAUSE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
5 | Piotr KRUSZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Stanisław Adam WOJTYSIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Małgorzata KWIATKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
6 | Damian FALGOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
7 | Oliwia GRABCZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Agnieszka URBAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
7 | Barbara ZIELIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
7 | Ewelina GOŁĘBIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
8 | Andrzej WASZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
8 | Krystian Maciej KOŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
8 | Piotr HERNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
8 | Wojciech KOZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Piotr KRACIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Anna Maria MIGDALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
9 | Edyta OCHOCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
10 | Arkadiusz JĄKALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Maria Wioletta GOŁĘBIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
11 | Marek MACIEJEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Wojciech LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
11 | Małgorzata KĘPSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ |
12 | Ewa AMBROSZCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Agata POGODZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
12 | Weronika WYSOCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
12 | Paweł MATYKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
13 | Agnieszka WOŹNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Damian Patryk ŚWIDERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
13 | Mariusz SOŁTYSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
13 | Andrzej BALCERZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
14 | Marlena OCHOCIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Dorota WIELKOPOLAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
14 | Alfred Mirosław WRZESZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
14 | Szymon OŹMINKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
15 | Ryszard KRYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE - JEDNOŚĆ POWIATU |
15 | Stanisław BORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA LEWANDOWSKIEGO |
15 | Artur AUGUSTYNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA TOPÓLKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Topólka
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".