LITWINIUK Zygmunt Stanisław |
POLUBIEC Łukasz |
SKRODZIUK Krzysztof |
ZIEMBA Andrzej Janusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Grażyna Teresa IWANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
1 | Zenon Michał KARPIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
2 | Anna Marianna MICIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
2 | Dorota HOŁOWNIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
2 | Wiesław Adam SUSZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
2 | Emil ZALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
3 | Rafał Marcin JUSZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
3 | Dariusz BONIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
3 | Adam Mirosław KŁOCZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
4 | Zbigniew Antoni SOKOŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
4 | Elżbieta Barbara MOSZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
5 | Bożena Lucyna KOŁTUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
5 | Zbigniew SOBIESKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
5 | Michał JAROCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
6 | Maria MAKSIMIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,DĄBROWICA - NASZA MAŁA OJCZYZNA" |
6 | Adam TYMOSZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
6 | Ewelina Joanna KUKAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
6 | Anna Agata CZERNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
7 | Bernard Aron MAZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
7 | Maria FALKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
7 | Hubert Marian DEMEDZIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
8 | Krzysztof TWAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
8 | Dorota Anna KUKAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
8 | Tadeusz ŁASKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
8 | Krzysztof ŻURAW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
9 | Zbigniew Antoni OSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
9 | Urszula Maria LIPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
9 | Andrzej Zbigniew JERUZALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
9 | Grzegorz JASTRZĘBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
10 | Agnieszka SKWIERCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
10 | Władysław Jan TEREDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
10 | Anna KALINKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
11 | Kazimierz Eugeniusz HARASIMUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
11 | Dawid PIOTROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
11 | Kacper FEDOROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
11 | Krzysztof Marek OLĘDZKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
12 | Krystyna DMITRUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
12 | Elżbieta NICZYPORUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
12 | Michał Jan MICIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
12 | Anna Sylwia LIPIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
13 | Zbigniew Janusz OSTAPOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
13 | Grzegorz RABAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY |
14 | Mirosław Michał WANIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
14 | Beata Violetta SĘPKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
14 | Angelika ULBRICH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH |
15 | Sławomir Mariusz MITURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „STABILNY ROZWÓJ” |
15 | Sylwester ŁUKASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SKRODZIUKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Tuczna
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".