MATRAS Bożena Lidia |
PTASZEK Paweł Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Anna Maria DYLĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
1 | Karol GOLONKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
2 | Mateusz SMOTER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
2 | Zofia JEŻ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
3 | Robert Józef KORDECZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASNA PODŁOPIEŃ |
3 | Czesław Wiesław KULIG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
3 | Sylwia Wioletta GORYCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
4 | Marta Maria SOBCZAK-PIĘTOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
4 | Jacek Stefan KORDECZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
5 | Iwona Maria TOPORKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
5 | Monika GAWRON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
6 | Łukasz Andrzej KUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
6 | Robert Jan KUC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
7 | Anna Janina SMAGA-TROJANOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
7 | Grzegorz PACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
8 | Stanisława Małgorzata URBAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
8 | Janusz KAŁUŻNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
9 | Anna Małgorzata WIEWIÓRSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
9 | Piotr Józef NIEZABITOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
10 | Mirosława Barbara ZAJĄC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
10 | Karolina PETERSZAJN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
11 | Krzysztof Leszek WIŚNIOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
11 | Barbara SUŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
12 | Piotr Andrzej JUSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
12 | Marcin Henryk DROŻDŻ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
13 | Zbigniew Józef HOJNOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
13 | Janusz Józef KRZYŚCIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
14 | Marek Zbigniew TWARÓG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
14 | Arkadiusz Andrzej RYBKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
15 | Stanisław Marian MALARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
15 | Tomasz Łukasz ATŁAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Tymbark
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".