PAWLAK Artur Marek |
PIWOWARSKI Paweł Maciej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Marcin Józef KOCIĘBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
1 | Adam STASIOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
1 | Sławomir MATERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
2 | Szymon Wojciech RESZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
2 | Tomasz SOBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
3 | Marcin MILCZAREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | Jacek Franciszek WYSMYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
3 | Mirosława Henryka RESZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
3 | Paweł Maciej PIWOWARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
4 | Arkadiusz RONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
4 | Aleksandra Józefa BARCHANOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
5 | Katarzyna FIJAŁKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
5 | Tomasz Włodzimierz RAJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
5 | Magdalena Natalia PAWELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
5 | Agnieszka SZULC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
6 | Piotr ZIMNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
6 | Monika Maria KARP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
6 | Łukasz MALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
6 | Ewelina Maria GOŹDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
7 | Grzegorz WILKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
7 | Tomasz Filip NAJDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
7 | Iwona Gabriela PIWOWARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
8 | Aneta Magdalena WŁODARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
8 | Monika Paulina BIAŁECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
9 | Sylwester SKORZYCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
9 | Zbigniew Janusz WILKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
9 | Romana Maria ANDRYSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
10 | Radosław Tomasz KOCHELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
10 | Marta MUSKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
10 | Dorota DĘBIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
11 | Agnieszka Stanisława STOŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
11 | Jadwiga Krystyna WESOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI WESOŁOWSKIEJ |
11 | Jacek Robert GRZELCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
11 | Teresa Magdalena STAŃDO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
12 | Marek GRAD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
12 | Anna PAWŁOWSKA-KUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
12 | Zdzisław PYŚKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
12 | Arkadiusz DZBANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
13 | Marzena Barbara LASOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
13 | Sylwia Justyna TOMALSKA-JÓŹWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
13 | Agnieszka Ewa SITAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY UJAZD |
14 | Bogusław Zbigniew BUKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
14 | Tomasz Daniel OWCZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
14 | Witold Andrzej JAROS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA JAROSA |
15 | Agnieszka Maria RUCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA PAWLAKA |
15 | Roman Andrzej BĄBOL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY UJAZD |
15 | Piotr Stanisław KONOPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ PIWOWARSKI |
15 | Wojciech Mateusz ALEKSANDROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ALEKSANDROWICZA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Ujazd
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".