CEBRAT Kazimierz |
CHMIELEWSKI Karol Jan |
DERBIN Maciej |
JEKIEŁEK Marek Piotr |
SZTAFIŃSKI Michał Karol |
ŁAŚ Tadeusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Paweł Jan ZEMANEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Sławomir Franciszek BIBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
1 | Jacek Kazimierz SZNAJDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
1 | Tomasz Jacek SCHNEIDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
1 | Aleksander Józef NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
1 | Stanisław NYCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
2 | Łukasz LEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
2 | Bożena Zofia BIBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
2 | Jacek Jan TETŁAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
2 | Marek Franciszek SZNAJDER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
2 | Mariusz Piotr PŁONKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
3 | Piotr Paweł NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
3 | Łukasz Józef BILCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
3 | Michał Urban MLECZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
3 | Mariusz Józef HAŁAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
3 | Marian Jan ROZNER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
4 | Krzysztof Mateusz ROCZON | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Wojciech Maksymilian SADLOK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
4 | Agata Elżbieta WRÓBLEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
4 | Andrzej Jan DYRDOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
4 | Gabriel Jan FARUGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
5 | Stanisław Wojciech FARUGA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Łukasz Dawid NORYMBERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
5 | Mariusz BIESZCZAD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
5 | Remigiusz Władysław PROCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
6 | Michał Karol SZTAFIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Dariusz Maciej ZEMANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
6 | Tomasz Tadeusz ŚWIDERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
6 | Sebastian Tadeusz HANDZLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Ryszard Damian BAGANC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
6 | Anna Elżbieta DANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
7 | Piotr Stanisław FOKS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Ewelina Maria DOBROCIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
7 | Jacek Sebastian WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
7 | Krystian Marek WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
7 | Tadeusz WIEROŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
7 | Mirosław Andrzej SŁABICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
8 | Daniel Józef HANDZLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
8 | Barbara Maria OLEARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
8 | Rafał Marian KRZEMPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Bogdan LACHENDROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
8 | Andrzej GOLIASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
9 | Marcin Andrzej PEZDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
9 | Tomasz GRABCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
9 | Jakub Michał KRYSTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
9 | Grzegorz Marek CIEŚLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
10 | Paweł Piotr HEROK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
10 | Angelika Katarzyna GOŚCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
10 | Agnieszka Maria SZYPUŁA-GOLIASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
10 | Marek Antoni OKRENT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
10 | Andrzej NYCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
11 | Łukasz Dawid NYCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
11 | Paweł Stanisław GACEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Katarzyna HACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
11 | Adrian Kamil ŚLIWKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
12 | Izabela Alicja GAJDA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Ilona Anna PUDEŁKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
12 | Marek Sławomir MATEJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
12 | Przemysław Krzysztof NIEMIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
12 | Tadeusz ŁAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
12 | Rafał Paweł ROGALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
13 | Bogdan Ryszard GRZECH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Paweł NYCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
13 | Tomasz Krzysztof MARKIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
13 | Sylwester Paweł KIMLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Wanda Józefa STRÓŻYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Stanisław NOWAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
14 | Aneta Anna ŚLIWKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
14 | Bartłomiej Józef POKŁADNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM |
14 | Jerzy NORYMBERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Agnieszka Zofia WÓJCICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
15 | Dorota WIEWIÓRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I ODPOWIEDZIALNI |
15 | Stanisława Aniela KUDŁACIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA - EDUKACJA - PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Adam RĄCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ GODNOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
15 | Mariusz Łukasz KUCZMIERCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILAMOWICE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Wilamowice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".