RUSIŃSKI Andrzej |
SEMENIUK Dariusz Józef |
SIELASZUK Mateusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Artur Krzysztof ZALEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Radosław Józef STOLARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
2 | Andrzej Grzegorz HORBACZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Dorota Joanna LINKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
2 | Daniel OMELCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
3 | Andrzej ŁOBKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Dorota Anna POTAPIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
3 | Tadeusz SAWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
4 | Krystyna Teresa BUDZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Adam BUDZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
5 | Wioletta Krystyna WAJDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Waldemar Wiktor POLKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
5 | Małgorzata Lidia DEJNEKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZAWSZE SAMORZĄD |
5 | Piotr BAJUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
6 | Marcin WERESZCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Małgorzata KOZAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
6 | Tomasz Romuald OLSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZAWSZE SAMORZĄD |
6 | Józef Andrzej MIKOŁAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
7 | Barbara Weronika RYBACZUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Krystyna Janina ROMANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
7 | Dariusz BÓJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
8 | Bogdan Józef WYSOCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Radosław LEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA KOROLÓWKA |
8 | Andrzej RUSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
8 | Andrzej WAWRYSZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZAWSZE SAMORZĄD |
8 | Łukasz SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
9 | Wojciech KRASZCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Ryszard PYLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
10 | Marek KUREC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Rafał Adam ANTONIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
10 | Zbigniew Wiktor IGNATIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
11 | Dariusz MAKAREWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Anna Dorota DUDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
12 | Andrzej PROKOPIUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
12 | Paweł Artur CZOBODA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Dariusz Henryk LEJNERT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
12 | Barbara PRUSZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OTWARCI I PRZEDSIĘBIORCZY” |
13 | Ewa Anna ŁAGODA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Halina BUDNER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
14 | Malwina Joanna NOWAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Magda Justyna SZARPAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Zbigniew Władysław BŁASZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
15 | Arkadiusz WOLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Marcin ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ZIELIŃSKIEGO |
15 | Bogdan Roman PISKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Włodawa
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".