BINIK Anna Stefania |
GRĄDZKI Paweł |
SOSNOWSKA Elżbieta |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Krystyna Bożena PINDUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
1 | Żaklin KRZEMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
1 | Justyna TURKOWSKA-CEDROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
2 | Magdalena Elżbieta SUSZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
2 | Daniel HANCZARYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
2 | Dorota Irena MALESA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
3 | Agnieszka Weronika WOJTAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
3 | Damian MACIOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
3 | Ludwik Stanisław GANCARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
4 | Jadwiga BERESZTAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
4 | Barbara GROCHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
4 | Bartłomiej RUTKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
5 | Adam JERZYKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
5 | Tomasz SZPAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
5 | Sylwia Jolanta FIEDOROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
6 | Adam ROGALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
6 | Grzegorz Krystian HRYCIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
6 | Agnieszka DONIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
7 | Paweł ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
7 | Damian MICHALKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY GMINĘ WYDMINY |
7 | Magdalena RUTKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
7 | Paulina Luiza CZESZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
8 | Agnieszka SZPAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
8 | Ewelina ORDOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
8 | Piotr KRUNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
9 | Joanna Ewa BUŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
9 | Robert Filip ZUJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
9 | Aneta Anna WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
10 | Janusz NIEWIAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
10 | Iwona Agnieszka PRYCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
10 | Izabela Gabriela PIETKIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
11 | Bożena PUKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
11 | Grzegorz Michał DUBNICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
11 | Wioletta MICHAŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
12 | Martyna Maria PUKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
12 | Piotr ROMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY GMINĘ WYDMINY |
12 | Krystian HERBSZT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
12 | Artur LIPSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
13 | Małgorzata MYSZKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
13 | Marcin GÓRNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
13 | Przemysław DANILEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
14 | Wioletta DAWID | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
14 | Michał Stanisław DAWIDOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
14 | Paweł GRĄDZKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
15 | Barbara Wioleta WIELGAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BINIK |
15 | Justyna Agnieszka SAMSEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS |
15 | Jacek SAWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYDMINY ODNOWA PAWEŁ GRĄDZKI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Wydminy
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".