HERDUŚ Marta Danuta |
KIJOWSKI Tomasz Stanisław |
SKALAK Anna Teresa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Michał Mirosław RYBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Sławomir KURZYDYM | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Robert Olaf GRAJDURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNE ŻABNO |
1 | Jacek Piotr RACHMACIEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
2 | Marek Paweł ROGOŻ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Lucyna Anna KIEŁBASA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI NIEZALEŻNI DLA GMINY ŻABNO |
2 | Elżbieta Maria KAGANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ŻABNO WSPÓLNE DOBRO |
2 | Krzysztof WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
2 | Janusz Kajetan UTRATA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
2 | Stanisław Józef SŁOWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE NA RZECZ GMINY ŻABNO" |
3 | Paweł Adam KOGUT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Adam Marian TOMCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Piotr TATARCZUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA |
3 | Mariusz Piotr CZOSNYKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
4 | Anna Teresa SKALAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Barbara DYDYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Sławomir Wilhelm PITAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
5 | Karolina Maria RZEPKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Marta Danuta HERDUŚ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Artur Paweł SKRABACZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Bogdan Leszek RADOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
6 | Sebastian Wiesław KIEĆ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
7 | Sylwia Karolina WIATR | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Mariusz Janusz FIOŁEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Bogusław Michał MĘCNAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
7 | Mateusz Janusz TOKARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
8 | Andrzej Piotr DULĘBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Artur Andrzej DULIAN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Sylwia Joanna KIJOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
8 | Agnieszka HAJDUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
9 | Marcin Krzysztof BARWACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
9 | Arkadiusz Krzysztof STOLARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
10 | Anna Sylwia JAWORSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Grażyna Elżbieta GŁOWACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI NIEZALEŻNI DLA GMINY ŻABNO |
10 | Marek SZOSTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
11 | Grzegorz PAŹDZIORKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Andrzej GŁÓD | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Krystian Mateusz TATARCZUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
12 | Agnieszka Monika DUDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Zbigniew Jan FLIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
12 | Jan CYGAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
13 | Mariusz Tadeusz KUMIĘGA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Arkadiusz Jan SZEF | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Leokadia Halina MADURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
13 | Mariusz Janusz KOSMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
14 | Lucyna Martyna ŁOŚ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Kazimierz MAGIERA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Aleksander STRYCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - ŻABNO |
14 | Wiesław KOCHAŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
14 | Kamil Michał NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY I SPORTOWCY DLA GMINY ŻABNO |
15 | Agnieszka Anna KOPEĆ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Anna CABAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD BEZ PODZIAŁÓW |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Żabno
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".