WOŁOSIEWICZ Urszula |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Mirosław JAMIOŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
2 | Wiesław DMOCHOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Tomasz NIENAŁTOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
3 | Stanisław PECURA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Monika ANDRZEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
4 | Ryszard JABŁONKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Beata Katarzyna JASIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
5 | Kinga PECURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
5 | Ewa Krystyna MARCIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI ZARĘBY KOŚCIELNE” |
6 | Marcin Zbigniew OCZKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Jerzy BIERNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
7 | Bogdan Jan GODLEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
7 | Karol NIEMYJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA NIEMYJSKIEGO |
8 | Hanna WILIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Marcin DAWIDOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
9 | Renata STOKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
10 | Dariusz PŁOTCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
10 | Sławomir SOBOTKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI ZARĘBY KOŚCIELNE” |
11 | Zofia SKŁODOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Dariusz BIERNACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
12 | Jan GRABOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Beata JAWORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
13 | Zygmunt DĄBKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Ireneusz Marcin KOCAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
14 | Andrzej SKŁODOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Karol Marian NIENAŁTOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
15 | Teresa NIEMIRA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Piotr SKŁODOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKYWNOŚĆ I ROZWÓJ |
15 | Piotr KEMPISTY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU WSI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Zaręby Kościelne
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".