PASIAK Hubert Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Jerzy Marian KOMAR | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | Patryk WIERZEJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | Stanisław CIELEMĘCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Bogdan GROCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | Piotr IZDEBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | Grażyna Maria LIPIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA GMINY ZBUCZYN |
3 | Urszula JASIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | Grzegorz UŁANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
5 | Roman JASZCZUK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | Konrad CHOJECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY ROZWÓJ |
5 | Marek RZĄŻEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
5 | Marzena BADEŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA GMINY ZBUCZYN |
6 | Zbigniew KRASUSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
6 | Bartosz Maciej JASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | Marek FURMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
7 | Krzysztof PROCHENKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
7 | Dariusz Sylwester PROCHENKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA RAZEM |
8 | Mariusz Antoni SZEWCZYK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
8 | Agnieszka DZIEWULSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
9 | Sylwester Mariusz ŻELECHOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
10 | Adam CISAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
11 | Katarzyna BUŁCHAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
11 | Jan JÓŹWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY DLA GMINY ZBUCZYN |
12 | Katarzyna BORKOWSKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
12 | Anna CISAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA CISAK |
12 | Grzegorz Maciej SKARUZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
13 | Ireneusz Andrzej ŻUKOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Daniel SOBICZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
14 | Zdzisław IZDEBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
15 | Barbara MYRCHA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
15 | Mariusz Daniel MARKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Zbuczyn
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".