SZPILAREWICZ Mariusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Jerzy Władysław KOPROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
1 | Przemysław Sebastian TALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA MITAKA |
2 | Patrycja Anna GRZELACZYK-KORCHAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
2 | Mateusz Józef RYNKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA RYNKI |
2 | Szymon Jakub MITAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA MITAKA |
3 | Marek Dawid KURIATA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
4 | Agata Dorota SOBKÓW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
4 | Magdalena Faustyna OLEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
5 | Teresa Alfreda ŁAŃDUCH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Małgorzata Zofia MAJEWSKA-STOLAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
5 | Bartłomiej KĄFERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA RYNKI |
6 | Mariusz Bogusław JAŹWIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
7 | Janusz SOBOL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
8 | Beata Jolanta PUSTUŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
9 | Adam KRZYŻANOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Edyta Anna SOPUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
9 | Paweł Ryszard KOZŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
10 | Grzegorz Jarosław MALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Jan Wiesław PRZYSZLAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
10 | Jan Kazimierz TRACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
11 | Mirosława DOMAGAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA |
11 | Artur PIEKARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
11 | Anita Monika KSIĄŻCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
12 | Robert HEFKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Wiesław Tadeusz SALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
13 | Kamila KOCJAN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Wacław ISKRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
14 | Władysław Kazimierz LACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
14 | Tomasz Krzysztof ZAPOTOCZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ZAPOTOCZNEGO |
14 | Maksymilian Patryk KARPIERZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
15 | Jolanta Adela BEDNARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZPILAREWICZA |
15 | Piotr Przemysław ŚWIDZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Ziębice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".