MIKOŁAJCZYK Jarosław Robert |
RAK Krzysztof Sławomir |
SURDYKA Jan Antoni |
SWACZYNA Marcin Karol |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Maria Teresa LASKOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Ewa Renata JEŻEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
1 | Marcin Karol SWACZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
2 | Elżbieta SZAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Arkadiusz Zenon PODGÓRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
2 | Monika Beata GRUDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
2 | Marcin Andrzej KRYSTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
2 | Bernadeta Agnieszka DUDZIC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GÓRSKA” |
3 | Jarosław Andrzej JABŁOŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Krzysztof Cezary KAPIDURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CORAZ LEPSZY GÓRSK |
3 | Anna Maria ARSENIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
3 | Janusz Przemysław BŁĘDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI |
3 | Teresa SZTUCZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GÓRSKA” |
4 | Waldemar Piotr PUŻAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Beata Małgorzata KLARKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
4 | Patrycja Anna MIKULSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
5 | Anna NORKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Mariusz RUSIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
5 | Piotr Jerzy PAWLIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
5 | Zbigniew SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
6 | Władysława PIOTROWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Waldemar Edward RANISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
6 | Dominik Jan GOLISZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
7 | Anna Sylwia SOŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Joanna GRABOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
7 | Paweł KWIATEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
8 | Joanna SKRZYNIARZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Krzysztof KUCHARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
8 | Damian Marek SIKORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
8 | Krystian Jan BALICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
9 | Ewa ŁOBACZEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Bogdan Jerzy DAROSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
9 | Wioleta WARZOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
9 | Krzysztof GAWIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
10 | Rafał Marcin WALKOWIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Łukasz Michał LUBAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
10 | Janusz FIFIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
11 | Krystyna Ewelina GAJDEMSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Tomasz Piotr KRUSZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
11 | Sławomir Szymon SKŁADANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
12 | Iwona Anna OWIEŚNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Artur Robert WINOGRODZKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
12 | Łukasz KNAPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
13 | Robert SWIONTEK BRZEZINSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Maciej Henryk JANISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
13 | Marcin Mikołaj DZIEDZIC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
13 | Piotr Tadeusz KONRAD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
14 | Kamila Krystyna ŻUK-ROBAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Brajan JANISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
14 | Marek Józef MAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
14 | Wiesław Stanisław PACIORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
15 | Beata Anna BANIA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Jarosław Robert MIKOŁAJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA |
15 | Małgorzata Justyna WIŚNIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RAKA |
15 | Igor Bogdan PACIORKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SWACZYNY „NOWA PERSPEKTYWA” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Zławieś Wielka
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".