FIGURSKI Krzysztof Marcin |
SULIMA Arkadiusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Krzysztof OCZKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Iwona SUWAŁA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Teresa Jolanta KACPERCZYK-BARAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
2 | Piotr KRAMEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Arkadiusz Roman FIGURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
2 | Jacek Paweł SZARPAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
3 | Maciej ZAGOŻDŻON | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Marcin PŁACHTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
3 | Regina Urszula OLEKSY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
3 | Radosław PAPIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNEJ INICJATYWY MIESZKAŃCÓW ZWOLENIA |
4 | Piotr Sławomir ŁOMIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | Łukasz ZABORSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Bożena Jadwiga KARAŚ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Rafał Mariusz WIECZOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
4 | Paulina Monika LIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
4 | Karol WILK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNEJ INICJATYWY MIESZKAŃCÓW ZWOLENIA |
5 | Dariusz Michał GREGORCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Roman GRZYBOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Rafał Sylwester WIERZBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
5 | Arkadiusz Jarosław WRZEŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WRZEŚNIEWSKIEGO |
5 | Mieczysław PROCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNEJ INICJATYWY MIESZKAŃCÓW ZWOLENIA |
6 | Paweł SOBIESZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | Krzysztof Kamil STYPIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Krzysztof Marcin FIGURSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Robert Cezary KUKLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Maria Jolanta RZESIOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Piotr Paweł PAWELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
7 | Małgorzata GRZESZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
8 | Paweł PILECKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Zbigniew Henryk GOŁDA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Izabela MŁYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
8 | Ewelina CHOŁUJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
9 | Anna Magdalena MUSZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Dorota SOLECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
10 | Marcin LIBERADZKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Marcin GREGORCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
10 | Arkadiusz OLEŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
11 | Włodzimierz Sylwester PISKOREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
11 | Ilona BĄK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Damian OGONOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Agnieszka Izabela BEDNARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
12 | Anna Małgorzata WOLSZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Edyta Henryka ZYZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
12 | Ewa Dorota STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
13 | Stanisław Robert KISIO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Mirosław WALEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Marcin CYWKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
13 | Andrzej OSTROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WRZEŚNIEWSKIEGO |
13 | Katarzyna PAWLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
14 | Małgorzata KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Leszek MICHALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
14 | Kamila Renata OKOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POWIAT ZWOLEŃ |
15 | Roman WIĄCZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Janusz Roman WOJAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Zwoleń
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".