Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PRZYCHODZIEŃ-SCHMIDT Ewa Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STAŃKO Adam Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CISZKOWSKI Maksymilian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DACA Elżbieta Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GŁAZOWSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WRÓBLEWSKA Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BAZYLCZUK-KORCZEWSKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GASIK-DASZKOWSKI Michał Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SZCZUKIEWICZ Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TYNDA Karol Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ZYCHOWICZ Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WOJTASIK Bartłomiej Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KAŁWA Tomasz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | RADECKA-JELEN Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | HERBAŃSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BORECKA Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BORECKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MATRYBA Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LASZKO Tomasz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLAŻYŃSKI Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POLITOWSKA Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GÓRNY Stanisław Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TWARDOCH Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŚWISTAK Stanisław Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WITKOWSKA Ewa Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LORENTOWICZ Łukasz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | PAWŁOWSKA-HENCEL Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | SKWAREK Marta Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | PODPŁOŃSKA Monika Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | WÓJCICKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | ROSPĘDOWSKI Jerzy Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
1 | EWERTOWSKA Ewelina Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | DĄBROWSKI Jarosław Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOŚCIŃSKI Krzysztof Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WOSIŃSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZAMBORSKI Jan Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GŁOWACKI Michał Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŚLUSARCZYK Monika Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WYGANOWSKA-KRZYNÓWEK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STAŃCZYK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CEGIEŁKA Eryk Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PRUSZYŃSKA Anna Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | NOWIŃSKI Marek Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SŁOMIŃSKA Natasza Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KIEDROWSKI Adam Ludwik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | JAKUBOWSKI Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WOŚKO-MATRYBA Joanna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | URBANIAK Jan Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BENDA Paulina Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WITKOWIAK Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PATALAS Elżbieta Mieczysława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | HERBAŃSKI Paweł Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MIKOŁAJSKI Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WIERZCHOWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CACKOWSKI Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PĘPKIEWICZ Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PERKOWSKA Mirosława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BOROWY Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JASIŃSKI Tadeusz Sławomir | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BORODZIŃSKA Ewa Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PODPŁOŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | JAKIMIAK Rafał Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | KOMOROWSKI Monika Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | BANASIK Bartosz Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | BIAŁECKA Maria Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | DOBOSZ Marta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
2 | KUNCEWICZ-DMOWSKA Katarzyna Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | LIPIŃSKI Marek Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | RYSZKOWSKI Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAWITKOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OJRZANOWSKI Mikołaj Tymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JAKIMKO Alicja Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GALA Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NOWOLECKA Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MOSTEK Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | NOWAK Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | PAWŁOWSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MICKIEWICZ Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GÓRAL Oktawian Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BUGAJSKI Michał Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOWALSKA Róża Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BURDECKI Bogusław Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POPIELARZ Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GAUDYNEK Bogusław Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | HERBAŃSKA Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BENDERZ Damian Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OGÓREK Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MATRYBA Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SOSNOWSKI Andrzej Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KLEMP Wacław David | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIERZBICKA Elżbieta Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MISIAK Piotr Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIERZCHOWSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GAWEŁ Janina Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BODYCH-BIERNACKA Milena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GIERASIMOWICZ Michał Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | SZENIAWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | JAKUBOWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | HALICKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | BARUSIŃSKI Szymon Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | BLACHA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
3 | SYLWESTRZAK Maciej Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | BARTOSIAK Maciej Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FALISZEWSKA Judyta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FRANCZAK Maria Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SIEDLECKI Jan Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | LESZCZYŃSKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | OSIŃSKA Jolanta Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KULESZA Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CZERWIEC Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GAWLIŃSKI Paweł Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GARDIAN-SZYMAŃSKA Aneta Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | OSADA Martyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ZALEWSKI Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MUCHOROWSKI Jan Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MIŚKIEWICZ Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | NIEDZIAŁEK Adam Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŚWIDERSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PIETRAK Grzegorz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BEDNARSKI Marcin Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIZIOŁEK Stefan Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GREIPNER Zofia Henryka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WIŚNIEWSKA Marianna Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SYLWESTRZAK Marta Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | BARCIŃSKI Krystian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | CIESŁOWSKI Eryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | IZDEBSKI Mariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | WOCHELSKA Izabella Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | KOMAN-JĘDRZEJEWSKA Anna Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
4 | PAWIŃSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | KACZMAREK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ŁOBODA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | OLEJNIK Katarzyna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | RUMIANEK Mikołaj Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZAWISTOWSKA Ewa Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KRYSIK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SKUDLARSKA Bożena Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | FRYDRYCH Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KOLIPIŃSKI Adam Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | ANIELSKA Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KAWKA-OSIK Grzegorz Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KOSIŃSKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | UHLIG Wiktor Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | PILLICH-KOLIPIŃSKA Agata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | SAMCZYK Anna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SOKOŁOWSKI Marcin Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BUCZYŃSKA Jolanta Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SUDOMIR Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BARTOSIAK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WITT Grażyna Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SIWIK Kacper Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SKWARCZYŃSKI Andrzej Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JABŁOŃSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BOROWA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | LEWICKI Kewin Mateusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MAŃKOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SNARSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | OBORSKI Jarosław Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | MAŁCZYŃSKI Sebastian Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | MAKHANKOVA Iga Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | KOMOROWSKA Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | KORZENIEWSKA Monika Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | KRZYWORĄCZKA Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
5 | STAŃCZAK Andrzej Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Bemowie
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".