Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | DĄBROWSKI Marcin Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BARTKOWSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JANKOWSKA Katarzyna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOWALSKA Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OSIAKOWSKA Żaneta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻUCHOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GŁĘBOCKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MICHALSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LEWOCKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIASECKI Jakub Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GRUDZIEŃ Wanda | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GARSTECKA Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PAJA Mikołaj Igor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KRAJEWSKA Karolina Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GĄSIENICA-SZOSTAK Szymon Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GIERSZON Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SOKOŁOWSKI Paweł Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | CELEJ Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TOMASZEWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KĘDZIERSKI Sebastian Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MICKIEWICZ Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BICZYŃSKI Marcin Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DUDA-GODOŃ Anita Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NIEMCZURA Tomasz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KLIMEK Kamil Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KACZMARSKA Magdalena Wioleta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CZŁAPSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CIEPIEŃKO Kamil Janusz | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | AMBROZIAK Krystyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | SOWA Andrzej Adam | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | WOJDAT Sławomir Leonard | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | JANEK Anna | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | MALINOWSKI Krzysztof Franciszek | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | MARKIEWICZ Aneta | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | ZIEMBICKA Gabriela Katarzyna | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | ANDRYSIAK Elżbieta Barbara | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | CIELECKI Piotr Wojciech | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
1 | SZYSZKO Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZYMAŃCZUK Grażyna Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOBYLIŃSKI Ernest Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STAWOWSKA-KLIZA Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KAZANECKA Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BAJOR Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIEDLECKA-WŁODARCZYK Dorota Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KADŁUBOWSKI Mieczysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LISIECKI Tadeusz Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DOMAŃSKA Małgorzata Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SONDIJ Patrycja Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KWAŚNIEWSKA Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SKIBIŃSKA Joanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GAJDA Piotr Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KNOPIK Robert Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GRZESZCZAK Agnieszka Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOSAK Paweł Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CELIŃSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LESZCZYŃSKA Lila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ORZECHOWSKA Kinga Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MICHALSKI Krzysztof Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GREGIER Damian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GLIŃSKI Cezary Eugeniusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SIATKOWSKA-LUŚTYK Karolina Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ADAMIAK Tymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | POGORZELSKI Karol Lew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | MERECZ Antonina Kazimiera | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GĘBORYS Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | OSTROWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KALNOJ-ZIAJKOWSKA Ewa Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | JEZIERSKI Rafał Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FARKOWSKA Agata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STAWISZYŃSKI Albert Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GUT Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KLIMEK Agnieszka Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PUCKO Michał Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KACPRZAK Julia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CEGIEŁKA Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZAREMBA Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SOBÓTKA Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WACHOWICZ Jacek | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | KOMOSA Daniela | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | BULER Jadwiga Agnieszka | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | PISKOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | LUC Dorota Elżbieta | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | MASYK-GOLA Lewi Daniel | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | PYSZ-JUSZCZYŃSKA Dorota Lidia | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | POGOŃSKA Elżbieta Zuzanna | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | JASKÓLSKI Łucjan | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | WĄSIK Anna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
2 | NASTULA Wojciech Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIODUSZEWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRZEGORZEWSKA Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOWNAS Wojciech Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KARPIŃSKA Alicja Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LISIECKI Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OLĘDZKI Robert Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŁADNO Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZYMAŃSKA Wiktoria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GOŁASZEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STĘPIEŃ Krzysztof Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | URBAŃSKA Katarzyna Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZAREK Bogusław Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GABELSKI Adam Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUCHARSKI Dariusz Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MACIEJEWSKI Bartosz Alan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SMOLIŃSKA Małgorzata Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GĘSINA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BOROWSKI Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WRÓBLEWSKA Antonina Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KARPIŃSKA-SZARATA Weronika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MOLSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WRZOSEK Tomasz Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOC Olga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | PALUCH Jacek Włodzimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SOBIECH Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KLIMIUK Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | JEŻYK Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SIEDLECKA Jadwiga Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KACPRZAK Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PIETRASZKO Anna Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KACZMARSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PARFIEŃCZYK Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CHOJNOWSKI Tadeusz Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JAGIEŁŁO Ilona Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DOMAŃSKA Barbara Irena | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | KLIMKIEWICZ Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | SOBCZYŃSKA Agata Julitta | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | KOZŁOWSKI Hubert Michał | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | PUCHALSKA Klaudia | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | WOŹNICKI Hubert Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | LENARCZYK Magdalena | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | ARĘDZKI Kacper Patryk | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | BIAŁAS Grzegorz Sławomir | KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ |
3 | KAZANECKI Robert Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MARKOWSKA Małgorzata Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SKUPIŃSKI Paweł Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BUDA Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DĄBROWSKI Adrian Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KWIATKOWSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIŚNIEWSKI Damian Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KORZEB Maryla Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JARZĘBSKA Hanna Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Pradze-Północ
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".