Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MANARCZYK Bożena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JEZIORSKI Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KLIMONT-BODZIŃSKA Aleksandra Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SERZYSKO Grażyna Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NOWAK Sylwester Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZCZEPANIAK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GRZEGRZÓŁKA Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MUSIŃSKI Henryk Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PRZYBYSZEWSKA Bożena Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŚWIERKOCKI Marcel Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SPYRKA Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GERULA Katarzyna Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TATARCZUK Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | OSTASZEWSKI Przemysław Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | JAKUBCZYK Tomasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BORATYŃSKA Zofia Weronika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | STES Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TARŁOWSKI Olgierd Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KRALL Dorota Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAJEWICZ Zofia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LIPIŃSKI Maciej Bernard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZACZYŃSKI Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JANCZAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZAKRZEWSKI Ireneusz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PARKITA Karol Miłosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BORKOWSKI Marek Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KIERYŁ Justyna Gabriela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KALINOWSKI Sławomir Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NOWAK Dominik Konrad | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAŁECKA Anna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZAMOCKA Bożenna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Krzysztof Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SKĄPSKA Ewa Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JANKOWSKA-LAMCHA Dorota Alina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIEJKA Leszek Antoni | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | WIECZOREK-MIDZIO Teresa Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | TARNAWCZYK Lech Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | MIKLASZEWSKA Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | DĄBROWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | FIJEWSKA Anna Grażyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | JANKOWSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOWALCZYK Karol Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BARTOSIŃSKA Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NAMIOTA Artur Szczepan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUJAWA Wiktoria Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | URBANIAK Kacper | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOSSAKOWSKI Tomasz Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STRUDZIŃSKA Alicja Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DĘBIŃSKA-ŻYTKIEWICZ Anna Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DOMAŃSKA Inga Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GAJEWSKA Magda | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | POGODOWSKI Michał Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CZOPEK Karolina Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ORLIŃSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WALICKA Marta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | LEKKI Wiktor Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOBIERSKI Marek Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | MIESZKOWSKI Jakub Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | RYBICKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LATOCH Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WILK Kacper | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZTEJNWALD-GAJDA Mirosława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STANIEC Monika Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SOWA Barbara Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ORZECHOWSKA Urszula Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WRZESIEŃ Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRAKOWIAK-PACHOLSKA Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PIEKNIK Katarzyna Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZALEWSKI Paweł Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WITAK Małgorzata Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KRÓLAK Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TOKARSKI Piotr Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ROWIŃSKA Elżbieta Teodozja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRUBIŃSKI Leszek Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LEWANDOWSKI Wiesław Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DĄBROWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | MIDZIO Paulina Natalia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | KASIŃSKI Ernest | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | NAJBURG Klaudia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | PIOTROWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | SILAROW Bartłomiej Rafał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | RYNKIEWICZ Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PATOKA Jacek Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OŻDŻEŃSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CIUKTA Kinga Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LENAR-BIELECKA Anna Antonina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOPKA Piotr Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BŁOTNY Michał Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIGAS Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | LELITO Aleksandra Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | DYBICH Bartłomiej Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | LEWKO Natalia Roma | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BARTOSZEWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GĘBSKA Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SMATER Paweł Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WOŹNIAK Jan Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŚPIEWAK Michał Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WINNICKA Sylwia Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GAJDA Nikola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZARĘBA-FUS Paulina Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SENDECKA Katarzyna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SADOWSKI Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | TERLECKA Mirosława Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BOGDAN Paweł Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CIESZKOWSKI Ludomir Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOPCZYŃSKA Ewa Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WACHOWICZ Radosław Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SAWICKA Hanna Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIEKNIK Marianna Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WĘGLER Artur Sebastian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | TARCZYŃSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | PIETRANIK Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | SASIN-MIROCHA Irmina Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | REJN Artur | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | WIEREMIEJCZYK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PODGÓRZAK Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MAŁKOWSKA Małgorzata Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | STACEWICZ-PAIXÃO Marta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ROBASZEWSKA Magdalena Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | STROJEK Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WALASIŃSKI Marcin Maurycy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DOBROGOWSKI Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | RAJS Marika Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SURAŁA Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | POPIOŁEK Aneta Emilia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | PIĄTEK Janusz Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | WIECHOWSKA Zuzanna Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GIERSZEWSKI Mateusz Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | BODZĘTA Dariusz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ŻYWKO Iwona Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ROSZCZYK Joanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | RACIBORSKA Anna Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LYSKA Julia Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DROŻDŻ Jakub Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | NIEPOKULCZYCKA Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BARTOCHOWSKI Marek Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | RYBICKI Paweł Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZABŁOWSKI Paweł Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WYSOCKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZUFLITOWSKI Marcin Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KWIATKOWSKA Izabella Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BŁOCKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JAKUBOWSKI Zbigniew Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KRAKOWIAK Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TROJAK Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WITKOWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | FALIŃSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | DĄBROWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | JAKOWIECKI Dominik Sebastian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | DĄBROWSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | SAWICKI Piotr Jerzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Pradze-Południe
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".