Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | GODLEWSKI Wojciech Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BUCZYŃSKA Joanna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NAŁĘCZ Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DURKA Aneta Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŁYSAKOWSKA Elżbieta Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŁASAK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZAKRZEWSKI Łukasz Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FLOREK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIENIARSKI Szymon Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAJOS Edyta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ORLIŃSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GEMBACKA Magdalena Bogusława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIEKUT Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FIRLONG Michał Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KURPIOS Marcin Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LESZKO Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BOCHENEK-PONIECKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TABOR Ludwika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BOGUŚ Mieczysława Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DAROWSKI Marek Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SOKOŁOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PASIERBSKA Olga Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | OLEJNIK Agnieszka Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | ŻOCHOWSKI Rafał Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | JAGODZIŃSKI Grzegorz Jacek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | DUMAŁA Izabela | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | LESIEWICZ Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | ROLA Urszula | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
1 | WOLF-JEDYNAK Izabella | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | DEBERT Jerzy Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | PASIK Dariusz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | MILIK-SZTUKA Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | KALWARCZYK Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | CIEŚLA Bogusław Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
1 | BUDZYŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | BARANIEWSKI Leszek Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BUDZIK-DRABIK Patrycja Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SOŁTYSIAK Małgorzata Izabella | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LEPIANKA Łukasz Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOŻYKOWSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | UTECHT Rafał Teodor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KALBARCZYK Karolina Julia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻEBROWSKI Michał Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SIENIARSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PUZA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PANKOWSKA Katarzyna Gabriela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MOSZORO Michał Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZWOLIŃSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MALCZYK Janusz Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PRZYROWSKI Paweł Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRASNOWOLSKI Andrzej Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KACPROWICZ Sławomir Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOPCIŃSKA Anita Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KUCHARSKA Joanna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WIŚNIEWSKI Wojciech Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PAŁCZYŃSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KUCHARSKI Robert Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BUCKA Alfreda Izabella | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CZERWONKA Rafał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | WAŚKIEWICZ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | SAJKOWSKA Anna Urszula | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | SOWIŃSKI Stanisław Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | SZCZYGIEŁ Teresa Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | ŁUCZAK-GOLENIA Magdalena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | MIARA Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | LANGNER Dominik Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
2 | GÓJSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | GAWRYSZEWSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | KARPISIAK Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | SREBNICKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | DANKWA Monika Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | LASKOWSKA-LUDWICZAK Monika Angelika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | DANILUK Józef Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
2 | MYTLEWSKI Rafał Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | JEZIORSKI Łukasz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CHODECKA Hanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUBIK Łukasz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KONARSKA Monika Magda | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WIERZBOWSKA Ludmiła Felicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | THOMAS Szczepan Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WASIEWICZ Mikołaj Wiktor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SADOMSKI Jacek Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZWOLIŃSKA Urszula Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŁODYGA Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PERGOŁ Agnieszka Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RUTKOWSKI Bogdan Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MAKOWSKI Łukasz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZCZEPANKOWSKI Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KWIECIEŃ Edyta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIERUS Paulina Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOTRA Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MAKUCH Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POPIOŁEK Jerzy Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GAWRYSZEWSKA Urszula Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZYMANIAK Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZYMAŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAWIERUCHA Radosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STACHOWICZ Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RUSZCZYK Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRZEGORCZYK Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | ANDRZEJEWSKI Jan Karol | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | ALBIŃSKA-FRANK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | JASKOWSKA-HLUBIŃSKA Julia Alicja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | ADAMSKI Mateusz Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | KULESZA Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | KRUGLIŃSKA Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | KOMARNICKA Beata Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | OLIK Tomasz Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
3 | ROSZKOWSKI Paweł Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | GRALIŃSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | FORYŚ Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | FIC Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | LEJK Patrycja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | DEPCZYŃSKA Danuta Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | CHLASTA Karol Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | ZDZIEBŁOWSKA Anna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
3 | MAJEWSKA-PURCHALAK Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | KROSZCZYŃSKA-GORBATOWSKA Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WOJDA Paweł Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WÓJCIK Agnieszka Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WIELOWIEYSKA Barbara Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | STANIK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KĘPKA Grzegorz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MRÓZ Wojciech Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GÓRA Elżbieta Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GMURCZYK Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CZERWIŃSKI Sławomir Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OKOŃ Paweł Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MRÓZ Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DĄBROWSKA Monika Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KARCZMARSKA Monika Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZALEWSKI Włodzimierz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WYCZÓŁKOWSKI Patryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BALINOW Regina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOŁAKOWSKA Anna Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SADOWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DYGUŚ Maria Józefa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PABIAN Marcin Dominik | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FRELEK Jan Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | TOMASZCZYK Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | JANKOWSKI Piotr Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | PŁATKOWSKA Paulina Justyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | BIELIŃSKI Adrian Sylwester | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | ZYCHOWICZ Bożena Jadwiga | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | RUDOWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA |
4 | GODLEWSKI Dariusz Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | MAJSZCZYK Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | CZERGA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | REISING Błażej Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | GOŁAWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | KUROWSKA-JANECKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
4 | MYSTKOWSKA Danuta Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Wawrze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".