Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KŁOS Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PARADOWSKA Aleksandra Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STACHA Krzysztof Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KSIĘŻOPOLSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JAKÓBCZYK Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SKAŁA Błażej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WEBER Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BANY Grażyna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | LECH-MOTYKA Ewelina | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KALETA Radosław Grzegorz | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | MOŚCICKI Maciej | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | HORNUNG Katarzyna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KOSEWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | KRAWCZAK Radosław | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | NOWOSIELSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUCZYŃSKA Emilia Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MACIĄŻEK Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BATYCKI Jakub Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIWEK Eugeniusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KORZENIEWSKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁĘCZYCKI Grzegorz Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ILEWICZ Jolanta Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | CEGIEŁKA Wiesław Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | RAWICKI Ryszard Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | ŚNIEGOCKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | ROLA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | BIDZIŃSKA-DAJBOR Gabriela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
1 | MADEJ Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | CYBULSKA-PRZESŁAW Lidia Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RUSNARCZYK Przemysław Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BUCHOLTZ-STEFANIAK Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GONTARCZYK Arkadiusz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KALISZ Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CAŁUN Kinga Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WALKOWICZ Piotr Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOCHEŃCZYK Halina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MARKOWSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | WYTRĘBOWICZ Paweł Robert | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | NASZEWSKI Bartosz Mariusz | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | KOWALCZYK Kamila Ewa | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | PAWŁOWSKA Ewa Izabela | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | PIÓRKOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | JANUSEK Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | SIEMIŃSKI Jakub | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | ZAREMBA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ORGAN Nathaniel Matthew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOZIELEC Justyna Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BEDNAREK Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOCIAL Marta Luiza | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIWKO Stanisław Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WINIARSKI Leszek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | KOSIŃSKA Agnieszka Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | GOS Marcin Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | CHODKIEWICZ Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | KOZŁOWSKA Kinga Elwira | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | LYDA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | ŞCURA Victor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
2 | PACZUSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | MAHOR Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOZŁOWSKA Anna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BĄBIK Hanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BORYSŁAWSKI Tomasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | URBAN Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SOBCZAK Eugeniusz Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOSTRZEWA Karolina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JANUS Paweł | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | JĘDRZEJEWSKA-PYRZANOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | IWAŃSKI Mikołaj Karol | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | BANY Paweł | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | TURCZAŃSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | KLOCEK Maja | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | JANECZEK Paulina | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | BAŃBURSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOŹNIAKOWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRAWCZYK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | TUSIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIECHA Joanna Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACPRZAK Krzysztof Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | ZIELIŃSKI Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | BIELECKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | WŁODARCZYK Amelia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | GRESZTA Ewa Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | PAWLINA Zygmunt Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
3 | ZAKRZEWSKI Bernard Roch | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | TUCHOLSKA Ewa Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CIUPAK Arkadiusz Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KUCZMIEROWSKI-ANGELOW Krystian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KERSCHKE Iwona Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SĘPKA-BARTOLD Olga Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SENKALSKA Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŻARNOCH Maciej Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PIÓRKOWSKA Karolina Anna | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | KLOCEK Maciej Piotr | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | KOMORSKI Szymon Piotr | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | HORNUNG Wiktor Adam | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | JESIONKIEWICZ Przemysław | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | JANUS Agnieszka | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | STARZYK Agata Izabela | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | KĘZIK Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOJENKA Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OŁDZIEJ Marcin Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BOGUSIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁADNO Małgorzata Wanda | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SURAWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | KRZYŻANOWSKI Mariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | MARSZAŁEK Danuta Mieczysława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | RESIAK Piotr Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | SADOWY Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | PIOTRKIEWICZ Jakub Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
4 | RUTKOWSKA-KRYSZTOFIK Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Wesołej
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".