Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CIEKAŃSKA Sylwia Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BERŁOWSKA Halina Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZAŁĘSKI Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARCZAK-RAKOWIECKA Tamara Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PIEC Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZIMOLĄG Jarosław Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PLUSKOTA Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PODEDWORNY Luiza Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BERNATOWICZ Jacek Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOJTOWICZ Małgorzata Olga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TOMCZAK Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SOSNOWSKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MODZELEWSKI Michał Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | DOJER Anna Waleria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WĄCHALSKI Mateusz Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ORŁOWSKI Jakub Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MUNIO Dariusz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAKUBOWSKA-WĄSOWICZ Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TRACZYK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FRITZ Aleksandra Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAMIŃSKI Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KULCZYCKA-MIERZEJEWSKA Katarzyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WOJDALSKI Janusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | REJOWSKI Grzegorz Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZUMA Krzysztof Wenancjusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIEGAJ Agnieszka Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LANGA Renata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MECKIER Stefan Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BARANOWSKI Mirosław Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEGUTOWSKA Zofia Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHMIELEWSKA Izabela Renata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PILIŃSKI Sebastian Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | BULWAN Szymon | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | IGNATOWSKA Olga | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | MODZELEWSKA-SŁOWIŃSKA Aleksandra Mirosława | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | DAŁKOWSKA Monika Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | DRÓPIEWSKA Olga | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | KOŚCIELSKA-SARBA Marlena Jolanta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | STĘPIEŃ Kamil Waldemar | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
1 | LIPIEC Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | CZAPLA Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CHWIAŁKOWSKA Iwona Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HAUSMAN Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TARKA Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OŻGA-ZGUD Marzenna Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KLUCZKA Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TOMASZEWSKI Mateusz Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BORATYN-LAUDAŃSKA Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LISOWSKI Marcin Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GAN Przemysław Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PIETRUSZYŃSKI Piotr Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GRABOWSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GANDURSKA Gabriela Luiza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WOJTOWICZ Jerzy Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BEM-WOJCIESZEK Hanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WĄSOWICZ Michał Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BOJAR Katarzyna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | USS Karolina Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ZDRÓJKOWSKI Piotr Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RAJEWSKA Anna Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GOŁDYN Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIEŃKO Gabriela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JAROSZ Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIWIK Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAKUBOWSKA Luiza Wanda | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUTKOWSKA Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BARANOWSKA Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CHYLASZEK Monika Kinga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FINKELSZTEJN Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOPOTNICKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TKACZYK Mirosław Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOSNOWSKI Radosław Tadeusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | SAŁAGAJ Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | WARDAK Łukasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | MAJEWSKA Monika Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | TABISZEWSKI Krzysztof Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | GIEROŃ-KOZINA Bernadetta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | BYKOWSKA Daria Teresa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | LEWANDOWSKA Sylwia Agata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | KAŹMIROWICZ-MŁOT Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
2 | WĄSOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
2 | ILCZUK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
2 | SZELER Jarosław Martin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
2 | BARCIK Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
2 | BARCIK Andrzej Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | WYMYSŁOWSKI Dominik Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SOSNOWSKI Sławomir Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DZIEWULSKA Katarzyna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BAUER Magdalena Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JAKUBOWSKI Michał Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUŁAKOWSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIKOŁAJCZUK Stanisław Cezary | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MARIAŃCZYK-CIEŚLAK Paulina Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SIDDIQUE-OLESIEJUK Mahbub Hossain | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAGDAŃSKI Jan Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | CZAPLICKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WOJTOWICZ Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | URBAŃSKI Marek Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GNIAZDOWSKA Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BŁASZCZYK Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | RÓŻYCKI Bogdan Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOWALISZYN Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BRODOWSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | UFNAL Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUROWSKI Patryk Daniel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JAGIEŁŁO Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WASILJEW Elżbieta Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SIEK Adam Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZGAGOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PAROWICZ-KULCZUGA Bogusława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ILICZKO Justyna Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GÓRALCZYK Marcin Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHAŁUPKA Tadeusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZPIGIEL Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MUSIAŁ Lech Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GAJOWIAK Beata Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | IZYDORZAK Rafał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | KISIELEW Irena Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | SKORZA Sandra Wanesa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | CUPER Damian Konrad | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | PISAREK Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | GRYNKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | ZYGLER Agata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | GAJLEWICZ Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | KRUPIŃSKI Andrzej Julian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY |
3 | MODZELEWSKI Sławomir Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | ILCZUK Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | MODZELEWSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | GOŚCICKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | OGONOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | OGONOWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
3 | ILCZUK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie na Włochach
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".