DUDZIŃSKI Rafał Janusz |
KULICKI Tomasz |
OKRASA Paweł Piotr |
PAMUŁA Janusz Marek |
RADOWSKI Piotr Marian |
TOPÓR Marcin Jacek |
URBAŃSKA-GOLEC Elżbieta Bogusława |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | TOMCZYK Karol Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOWALCZYK Henryka Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLEJNIK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SKIBA Katarzyna Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NOWAK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZIELIŃSKA-GNYCH Joanna Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIERADZKI Miłosz Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NOWAK Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOTALA Rafał Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAZIMIERCZAK Jacek Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRAJNERT Tomasz Mieczysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GŁUCH Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIEŃKOWSKI Andrzej Bogusław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MUSIAŁ Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUDZIŃSKI Rafał Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WARYCH Zdzisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SMOLNIK Dariusz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DZIUBA-MARZEC Anna Beata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUDA Radosław Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | PILARCZYK Beata Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | JASKUŁA Grażyna Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | SUJKA Ernest Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | JEGLIŃSKA Malwina Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | TEODORCZYK Łukasz Adam | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | ADAMCZYK Kamila Patrycja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | PICHLIŃSKA Karolina Gabriela | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | PAMUŁA Janusz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
1 | KULICKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | KAŁUŻA Emilia Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | ADAMSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | MATEJA Dariusz Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | SZEWCZYK Cezary Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | TRZECIAKIEWICZ Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | GAJ Izabela Diana | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | BEDNAREK Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | ZAPŁOTNA Janina Kazimiera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
1 | HUSAR Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | GAGATEK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | MAJCHROWSKA Edyta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | MIELCZAREK Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | ŁUCZAK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | KIJ Sylwia Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | GĘSIAK Arkadiusz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | CIĘŻKA Barbara Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | WERBICKI Wojciech Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
1 | WOJTUNIAK Radosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | PSUJA Wojciech Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | MŁYNEK Anna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | WIELGOSIŃSKI Przemysław Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | MATUSZEWSKA-KAJA Agnieszka Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | SĘKOWSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | WALOCH Agnieszka Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | CHARKIEWICZ Sabina Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | KUCHARSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | OKRASA Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | WALCZYBOK Paweł | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | DUDEK Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | POZNEROWICZ Krzysztof Jarosław | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | KANICKA-PARNOWSKA Bogna Ewa | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | KUCHARCZYK Zbigniew Sławomir | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | MYSAKOWSKA Agnieszka Monika | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | CIUPA Adam Jan | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
1 | CYWIŃSKA Edyta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | PANEK Bartłomiej Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GAJEK Marianna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CZYŻ Romualda Henryka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BŁASZCZYK Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JACASZEK Monika Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | HUMEL Waldemar Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CŁAPA Henryka Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STROCHALSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MAŁOLEPSZY Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GODSZLING-GRACZYK Justyna Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | AKULICZ Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOŁACZEK Grzegorz Ignacy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOBCZYK Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KĘPA Jacek Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GUNERKA Sławomir Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŁUDCZAK Aneta Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JACKOWSKA Lucja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DROSIŃSKI Roman Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | URBANIAK-KOPCZYŃSKA Grażyna Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | WIŚNIEWSKI Zbigniew Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | KIK Karolina Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | DWORNIK Marcin Mariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | PRAŻANOWSKA Anna Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | PALUSZEK Adam Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | KALUSIŃSKA Małgorzata Agata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | KOWALCZYK Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | KACZMAREK Marian Tadeusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
2 | KRZEMIŃSKI Wojciech Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | ŚLUSARSKA-BEDNAREK Elwira Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | ROSOŁOWSKA Anna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | WRZOSEK Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | MAJ Dorota Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | RANOSZEK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | SOKOLAK Jacek Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | STĘPIEŃ Zbigniew Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | RÓŻYCKA Krystyna Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
2 | RYBCZYŃSKI Zbigniew Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | MIKUŚ Marek Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | STRUGACZ Aneta Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | PATYK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | KOZŁOWSKA Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | OSTROWSKA Lidia Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | MIKULSKI Marek Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | PRZYBYLSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | KLUSKA Waldemar Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
2 | MAJCHER Mieczysław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | ZARĘBSKA Maria Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | CABAN Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | LEMANIK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | KOZIK Barbara Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | ŚWIĄTEK Kamila Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | SASIN Tymoteusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | ZAJĄC Jakub Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | KAJA Robert Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | SKOTNICKA-FIUK Joanna Sylwia | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | ŻABICKI Grzegorz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | SZKOP Roman Grzegorz | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | MATYJAS Krzysztof Zdzisław | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | KOŁODZIEJCZYK Przemysław Jerzy | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | WYSOCZAŃSKA Paulina Magdalena | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | GRABOWSKA-STEFANOWSKA Małgorzata Krystyna | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | NAWROCKI Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
2 | TERCZYŃSKA Danuta Antonina | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | TOPÓR Marcin Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OLEJNIK Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DYDYNA Franciszek Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WALAS Kazimierz Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JANIK Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POLCZYK-KOLANEK Karolina Józefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DWORNIK Małgorzata Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIŚNIEWSKA Olga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŚWISTEK Magdalena Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | HURYLSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MADZIARA Wiesława Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BORGUL Jan Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JANECKI Daniel Leopold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BEDNAREK Maria Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GŁADYSZ Przemysław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BOCIĄGA Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BIAŁECKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KLUSKA Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PŁÓCIENNIK Mariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | KACZMARZYK Bożena Krystyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | BRYŁA Grzegorz Bogdan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | GARBIEC-OGÓREK Adrian Łukasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | RADZIWOŁEK Ryszard | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | MIŚKÓW Patrycja Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | BOGUSŁAWSKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
3 | CIURA Zbigniew Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | KOŁACZEK Grażyna Sabina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | CZERNIAK Zdzisław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | URBANIAK Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | KRZEMIŃSKA Arlena Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | BŁASZCZAK Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | PAWLAK-WIATR Ewa Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | PAWLAK-KORZAŃSKA Lidia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA WIELUŃSKA |
3 | STĘPIEŃ Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | WNUK Edyta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | TORCHAŁA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | KOPER Justyna Henryka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | GOŃDA Hubert Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | RYBCZYŃSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | PŁUSKA Krzysztof Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | CHAŁUPKA Angelika Wiktoria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | WRÓBEL Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI WIELUŃ |
3 | RADOWSKI Piotr Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | MANIAK Dariusz Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | KOTAS Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | BUDZYNA Ryszard Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | KUBIAK Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | KAFTAN Sławomir Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | MAJCHER Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | KŁACZYŃSKI Wiesław Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | KUCHARCZYK Anna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | MITUŁA Bronisław Paweł | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | GĘSIAK Andrzej Paweł | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | KOS Andrzej Karol | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | BATOR Zdzisław | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | WRZESIŃSKA-KOPEĆ Anna Antonina | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | KAMIŃSKA Izabela Maria | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | MODRZEJEWSKA Karolina Joanna | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | MUSZYŃSKI Tomasz Jarosław | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
3 | WRÓBLEWSKA Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Wieluń
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".