Wybory samorządowe 2024 wojewodztwo łódzkie - wybory do sejmiku województwa łódzkiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w województwie łódzkim

Wybory do sejmiku województwa łódzkiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BERGER JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DEPTUŁA Kamil ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GILL-PIĄTEK Hanna BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KARAUDA Tomasz JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MALINOWSKA-OLSZOWY Monika SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RABIEGA Anna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RIEMER Maciej TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SADOWSKA Katarzyna SandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SKRZYDLEWSKA Joanna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZIEMNIEWICZ Bożena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BORS Piotr MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GĄSIOR MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KAMECKA Katarzyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KUŁAGA DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 OSIECKI Mateusz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PAWLIK-NOWACKA Wioleta KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PIERÓG PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ROMANOWSKI Michał MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SMORĘDA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WNUK AlinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BENKES Robert KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIAŁAS Monika KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BOREK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DASZYŃSKA Jolanta AlinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KARDAS Grzegorz TymoteuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KLIMKOWSKI IgorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAJEWSKA Alicja ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PAWŁOWSKI Sylwester StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SOBCZAK Michał JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZELĄGOWSKA-MIRONIUK Angelika MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GWIS Weronika KarolinaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1 KUZNOWICZ Andrzej StanisławKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1 MAJCHRZAK Mariusz KazimierzKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1 NIEWIADOMSKA Marta DominikaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1 SZTUBECKA Aleksandra TeresaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1 BARTYZEL Kamila MariaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 GRZEMPCZYŃSKI Radosław EdmundKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 JESIONOWSKI Mariusz JerzyKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 KLIMCZAK Radosław MieczysławKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 NOWICKA KrzysztofaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 PATELA Linda DanutaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 STACHLEWSKI Krzysztof FeliksKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 WÓJCIK KamilKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1 ADAMCZYK PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BOBRAS-PAJĄK Jolanta EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CAŁA Jolanta BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANUSZKA Stanisława DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KACZOROWSKA Alicja GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KARCZEWSKA Marzanna JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KORWIN-KOCHANOWSKI Piotr TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRÓL Michał TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PAWLICKI Eugeniusz JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WĘCŁAW HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BURIAN Agnieszka ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 CIESIELSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 JOŃCZYK Adam JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 MILLER Bartosz JakubKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 OLSZEWSKA Maria ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 STĘPNIEWSKA Agnieszka BeataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 WACHOWICZ Damian KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 ADAMSKA Teresa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 CIEPIELA KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 FLIS ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 KAŹMIERCZAK Marek ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 MADEJ Krzysztof MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 MATYSIAK Michał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 RODAK Sylwester GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1 CIUPKA Bogusław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 GIERCZAK Agata MilenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 GRABARCZYK Tomasz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 GRZYBOWSKI JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KRAWCZYŃSKI Dawid BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 RULEWICZ JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SOMPOLSKA TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SZCZEŚNIAK Katarzyna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 TOMASSY-TANŻYNA Małgorzata MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 GRABARCZYK Małgorzata IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KACZMAREK MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LEWANDOWSKA Iwona ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 POCHWAŁA Piotr BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RYBUS Marzena SewerynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKWIERCZYŃSKI Jacek StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZIÓŁKOWSKI Wojciech MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BORKOWSKI Tomasz RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 CZAJKA AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 HLEBOWICZ Monika EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOWALCZYK MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 LUKSZTEJDT AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SZYDLIK GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WÓJTOWICZ Henryk WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 FIGAT Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 FRĄTCZAK ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KACZOROWSKA MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KAMODA-GĘSIARZ DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PACHOLSKI Michał TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PAWLIKOWSKI TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WOJTERA Edyta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BOGUCKA Gabriela AnnaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
2 DUDEK Andrzej RobertKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
2 KOSMALA-MYCKA Aleksandra AnnaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
2 KUZNOWICZ Andrzej BogdanKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
2 OPALIŃSKA Emilia PaulinaKOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
2 CHMIELEWSKA Anita KatarzynaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
2 RUCZYŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
2 SZAŁAPSKA Marlena AnnaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
2 TWARDOWSKI Robert MaciejKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
2 ZYBERT Jakub TomaszKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
2 GÓRCZYŃSKI Andrzej RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JANAKOWSKA Jolanta DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOWALCZYK AlinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LINKOWSKI Zbigniew SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MICHALAK Maria MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SCHREIBER Grzegorz ZenonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WOJCIECHOWSKI Waldemar JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BIELIŃSKI Robert PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 FORFECKI RyszardKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 KLIMKIEWICZ-BORKOWSKA Magdalena MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 KUBACKI PrzemysławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 PASTUSZAK OlgaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 PŁOMIŃSKA Jolanta AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 WITKOWSKA Monika MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 DOBROWOLSKI Arkadiusz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 KLUCZYŃSKA Anna PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 MATERSKA Jadwiga MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 OLCZAK Malwina MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 ŚLIWKIEWICZ Waldemar AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 WŁOSTEK Jarosław MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2 GIEROWSKI DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 JANUSZKIEWICZ Paulina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 JAWORSKA MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KĘSKA Kamila DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 MROCZEK AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 STRUSZCZYK Józef MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GRUBSKI Maciej JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JASIŃSKI JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JONCZYK KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KONIECZNY BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OKOŃ MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OŚKIEWICZ Marta JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OWCZAREK Wiesława AnastazjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 STĘPIEŃ Witold HeronimKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SULGAN Maciej TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WERSTAK Magdalena StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BANASZCZYK AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BRODZKI Andrzej WładysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CEGLARSKA Bożena TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MAJEWSKI Grzegorz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MIKOŁAJCZYK Sandra MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NOWACKA Irena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PAWLAK JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 STASIAK Dariusz KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WALUSIAK Piotr KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CHOWIS Andrzej FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOTYNIA Michał KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MAJEWSKI Marcin RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NAWROCKA Elżbieta RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NOWAK Adam PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ORZECHOWSKA Lidia TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PERLIŃSKA Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PLEWIŃSKI Paweł KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RYŚ Agnieszka TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TRZCIŃSKI MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BERNACKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 BIAŁKOWSKA Anna MałgorzataKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 GRĄDKOWSKI Jakub TadeuszKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 KOMINIAK Sebastian MichałKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 KOSTKIEWICZ Mariusz JerzyKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 PADZIŃSKI Adrian GrzegorzKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 SZYMAŃSKA SylwiaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 TOWALSKI Dawid StanisławKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
3 BŁOŃSKI-SUK Marcin AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GABRYSIAK AnetaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KIEDOS Edward JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOPERSKA Iwona EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUCHARSKI Radosław JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOWAK PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PRZYBYŁ JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SAGAN Marlena BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WIĘCKOWSKA Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŁUCZAK Maciej AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CACEK Kinga BarbaraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 CIELEBAN Monika AdriannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 PŁOMIŃSKA Natalia PaulinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 RÓŻYCKI Piotr KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 RZĄDZIŃSKI Robert RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 TERELAK Tomasz PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 DOMAŃSKI Ryszard IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 MAJCHRZAK-HOFMAN Karolina ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 ŚMIECH Adam MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 SUMOROK Juliusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 TOMASZEWSKA Justyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 ZAWODZIŃSKA MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3 GIEROWSKI RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GOGULSKA Malwina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GŁĄB Kamil KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KANIEWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KĘDZIAK-KOSTRZEWA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KOMOTER AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KWIATKOWSKI Patryk MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 NOWAK ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SZEWCZYK Marek WacławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 WALICKA Aneta MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 JEZNACH AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOWALSKA AnettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NIEDŹWIECKI Sławomir AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 OLEK AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SIEDLECKA Marta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOKALSKI Jacek MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SPÓLNICKA Magdalena SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STASIAK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ŁONGWA Patrycja AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BER Ewa BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GAJECKA Ewa AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KOWALSKI Patryk AdrianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 MISZTELA DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 PAWŁOWSKI Adam KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SKRZYNECKI Krzysztof ZygmuntKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SOWIŃSKA Anita KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 HELMAN Adam PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KĘPCZYŃSKI Kamil ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MĄDRZAK-BIAŁEK MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MAZUR Marek MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SALSKA Halina GabrielaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SIEMIŃSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SZCZEPOCKA Marta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WALCZYK Jacek BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOJTYSIAK Piotr TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KALINOWSKI Krzysztof AndrzejKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 LUBCZYŃSKI Michał MarcinKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 MIKOŁAJCZYK Marcin MarceliKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 MILECKI Andrzej MariuszKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 PATELA DanutaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 URBAŃSKA Rozalia OtyliaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 ZASTOCKA MariaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
4 ANDRZEJEWSKI Tomasz RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DRÓŻDŻ Beata ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DUBEL Maciej SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 NIEDŹWIECKA Aneta AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PAPROCKA Alicja TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ROGUT Dariusz MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZYBKA Michał WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WYSOCKA Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZYBERYNG Konrad SzymonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CIĘŻKI Tomasz EmilKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 INGIER Dawid PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 KRASIŃSKA Mariola KingaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 NOWACZYK Anna SylwiaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 OLSZEWSKI Marek JacekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 PROCHOŃ Robert KazimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 TERELAK Marzena EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 LESISZ KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 LOBKA Grzegorz JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 ROLIŃSKA-JAROS MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 STĘPIEŃ Jakub JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 WYSZKOWSKI Aleksy MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4 ANTONIAK AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DĄBROWSKA Marta ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DRĄGOWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DUBAS Paulina DariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DUBAS Robert PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 FAMULSKA Wioletta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 ŚLĄZAK Adam LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 TRZCIŃSKA Karolina KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KULIG Justyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KŁOBUCKA Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 PAWLEWICZ RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 RUTKOWSKI Wojciech TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ŚMIGIEL Ilona IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SŁAWIŃSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 TOKARSKI Piotr SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BARANOWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 BOGATKO Dorota JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 CHOJNACKI Zenon StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 DRZYMALSKI JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 PANAK MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 STARYGA Jacek WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 WIKTOROWICZ Wiktoria HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 BAGIEŃSKI Artur JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 CZARNECKA Ewa BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KLIMCZAK PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KUNA Teresa EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 STOLARSKA Marzena MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZMIGIEL Franciszek JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 TRZONEK Tomasz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 FAŁEK AndrzejKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 LEWICKI Tomasz TadeuszKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 MILECKA Aleksandra DanutaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 NYK Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 POGORZELSKA Violetta AnnaKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 SKALIJ Tomasz JózefKOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
5 CIESIELSKI Janusz KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DZIEDZIC Agnieszka JowitaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KARDIALIK SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 NOWICKI Tomasz DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 OZGA-FLEJSZER Beata EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SASIN RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WENDROWSKA Ewa BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 JABŁOŃSKA Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 PANEK MariaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 STEFAŃSKA Krystyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 STEFAŃSKI MarcinKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 TELENGA WojciechKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 BIERNACKI Rafał KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 BRANDT MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 FRYDRYSIAK KlaudiaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 KARASIEWICZ Rafał PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 SOBCZYK Anna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 STANGRECIAK Ryszard JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 STARK Agata JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 FIJOŁ Monika MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 MIKSA Arkadiusz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 OLEKSIK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 URBAŃSKI Arkadiusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 ŻUREK LonginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5 ALEKSANDROWICZ Jan WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
5 BARANOWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
5 GÓRAJ WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
5 KOBIERSKA-BEDNAREK MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
5 WIĘCEK SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
5 BOBREK Patryk KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KOWALSKA Paulina AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KUR MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KUR Olga PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KWIATKOWSKA Marzena BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 PĄGOWSKI Dawid JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 ŚWIĄTNICKI Dominik RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".