GLIWIŃSKI Ryszard Mieczysław |
MAŁECKI Konrad Mariusz |
ZAWIŚLAK Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | HAŁASA Edmund Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CIUPA Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JAKUBCZAK Mirosław Zygmunt | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUDEK Sławomir Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GOCH Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAZUREK Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAREK Beata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BEŁZ Paulina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PUCHACZ Ryszard Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | KARWAT Aneta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | BRODACZEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | BABICZ Tomasz Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | GOLA-MIELNICZUK Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | KOZA Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | BOBA Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | SZEWCZUK Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | BARTOŃ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | BEKIER Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | BOGACZYŃSKI Paweł Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | ŁUKASZCZUK Henryk Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | PIEŃKOSZ Wioleta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | POKRYWKA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | SZUMIŁO Jan Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
1 | WAŚKO Waldemar Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | SZYMAŃSKA Halina Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KŁAPOUCHA Edyta Anita | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DEC Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KUJAWA Natalia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CIEŚLIŃSKI Józef Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOSTRUBIEC Milena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LASKOWSKI Radosław Dariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | KNIAŹ Monika Justyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | GŁOWACKA Marzena Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | KAMIŃSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | MAZUREK Artur | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | KUCZAK-KOZA Beata Teresa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | WIELICZKO Krzysztof Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | ADAMCZUK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | DANIEC Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | KLIMKO Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | KOŁTUN Mirosław Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | NAJDA Piotr Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | SUCHOWICZ Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
2 | WIRSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | KOCZUŁAP Wiesław Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KUDYK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LIS Andrzej Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DUMA Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SENDEREK-ĆWIK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BONDYRA Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRZYWONOS Justyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŻOŁOPA Ryszard Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | SOBOŃ Sylwia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | ZAMS Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | ŁAPA Władysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | KONIEC Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | GROMEK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | JĘDRZEJEWSKA Henryka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | KOCZUŁAP Piotr Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | MAŚLANY Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | SERAFIN Anna Mirosława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | STRĘCIWILK Beata Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
3 | TABAŁA-RADLIŃSKA Anna Henryka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | OSTASZ Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DOŁBA Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZERWIENIEC Zdzisława Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WAGA Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KASIEDCZAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GARBATY Kamil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PAWLISZAK Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ADAMCZUK Marzena Justyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | MALINOWSKA Monika Elżbieta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | PIETRYSZAK Bożena Krystyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | CHRAPLEWSKA Patrycja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | KANIA Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | NALEPKO Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | LITWIN Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | ANTONIUK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | DOBROMILSKI Sylwester Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | KOSTRUBIEC Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | NIEDŹWIECKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | PITWAŁA Mariola Milena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | POPYTAK Kinga Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
4 | ZGNILEC Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Zamość
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".