Wybory samorządowe 2024 powiat będziński - wybory do rady powiatu będzińskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie będzińskim

Wybory do rady powiatu będzińskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 DUDZIŃSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SMÓŁKA Bartosz TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRZYŻKIEWICZ Piotr WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 POTĘPA Maria BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MARGIEL Andrzej KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZIOMEK Marta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BINKOWSKA Ewelina BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BĘDKOWSKA Jadwiga WioletaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BARGIEŁ Mariusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ANDREJOWICZ Artur IgorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZERWIŃSKI Piotr StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZALENIEC Sebastian AdrianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MENTEL Halina JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PAWĘZOWSKA Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BŁACH IreneuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DZIEREŃ-KOWALIK Lucyna WandaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BIENIECKI Maciej BogumiłKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KRĘCIWILK Robert GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ADAMCZYK Karolina OlgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WIDURSKI Maciej KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 LIS Patrycja JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 IWAŃSKI Grzegorz JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WATOŁA Arkadiusz CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GRABOWSKI Arkadiusz JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PILCH Elżbieta ZdzisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SOCHA Jan EdmundKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WROŃSKA Iwona KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MACIEJEWSKA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BRODA Maciej GabrielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DEMOWSKA Anna TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KLEBACH Krzysztof PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SNOPEK Andrzej ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PAJĄK MarcelKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 BAŃKA Dawid AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 KRAMARZ Aleksandra MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 KASZUBA Dominik JulianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 MOLENDA Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 KARDASIŃSKI Jakub WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 CURLEJ Dorota KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
1 LAZAR Marcin TeodorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 ŁAPAJ Bożena IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 PODRAZA Cezary StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 BIJAK Marek JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 KASZUBA Marcin WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 SZYMONIAK-OSMAN Katarzyna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 BARGIEŁ Wioleta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 MAJCHER Zbigniew WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 TKACZ Ryszard MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 MARCINIAK Jolanta AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
1 KOWAL Kamil DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 PASEK Krzysztof MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KACPEREK Marcin TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 NOWAK Agnieszka MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SWOBODA Anna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SUCHAN Wojciech FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CYMER Edyta MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SAWCZUK Kacper AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GRAD Jerzy LeonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 MALCZEWSKI Michał MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ŻÓŁTOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ZUB Anna BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 JACKIEWICZ Robert ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WILK-NOWAK Grażyna DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GĄTKIEWICZ Janusz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOZIEŁ Mariola BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŚWIĄTEK Andrzej StefanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JASIAK Justyna MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOSIŃSKI DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZOTOWSKA Hanna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MRÓZ Maria TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DOBIŃSKI Adam BolesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KACHNIARZ Michał JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
2 BANDACHOWICZ AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
2 KONIECKO Ewa KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
2 POWAŁKA Jan BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 MOĆKO Jolanta IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 RAJCA MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 HETMAŃCZYK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 PIECH AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 KUŻDŻAŁ Jakub GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
2 SZALENIEC Iwona TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 ZAKRZEWSKA-ZAMORA Anna KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOWALSKI Jarosław EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DRÓŻDŻ Kamila JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TRACZ Oktawiusz EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PAKS Ewelina AldonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SKOWROŃSKI Ryszard AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MUCHA JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PAWŁOWSKA-DYSZY Monika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 GAJDZIK Zofia HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 TWARDOCH Zbigniew EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 JASIŃSKA Jolanta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PASAMONIK Przemysław BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 RZEPECKI Sylwester AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 NAWROT Janusz ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 RADOWIECKA Ewa AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KATOLIK Łukasz MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻELAZNY Krystian ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHABIŃSKA Elżbieta TeodozjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TRACZ Marcin AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KORONOWICZ Iwona TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BAŃKA Paulina MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
3 DUDA Grzegorz MarceliKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
3 MARUSIA Justyna EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
3 KNAFEL Damian MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
3 HYSKI Bartosz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
3 BANAŚ Zdzisław CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 KLIMEK Maciej ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 DYRAGA Iwona MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 MŁYNARSKA Aleksandra MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 TRZCIONKA GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 PAWŁOWSKA-KYRCZ Marlena BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
3 BARAŃSKI Krzysztof GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 PŁOSZAJ Teresa WandaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NOCUŃ Adam JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TRZCIONKOWSKI Paweł AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KRAJCER Jadwiga MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WEISS Sebastian JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BRYCH Anna RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MICHAŁEK Anna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOZIEŁ Marian LeopoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 PILAREK-JAGODZIŃSKA Agnieszka KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KRASOŃ Przemysław MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GARCZARCZYK Cezary KonstantyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BRZOZOWSKI Łukasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BOROWSKA Marlena BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BEDNARSKI Dominik BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SZLĘZAK Justyna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 WYLĘŻEK Włodzimierz WitoldKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TRAWCZYŃSKA Ewa IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BIAŁAS Jolanta AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OLSZÓWKA Zygmunt GabrielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JARECKA StanisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MUSIAŁ Leszek PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JURKIEWICZ HenrykaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JAWORSKA DanutaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KMITA Tomasz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
4 KOLCZYK Magdalena IlonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
4 WILK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
4 SOZAŃSKI Mariusz JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY I NOWA NADZIEJA DLA ZAGŁĘBIA
4 SIWCZYK Łukasz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 KOCOT Rafał JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 RUS Marta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 WAWRZAK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 NIKODEM Anna JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 DRÓŻDŻ Adam MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 NIEDBAŁ Tomasz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
4 WYROBEK Judyta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie będzińskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".