Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | WALASEK Tomasz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZTARK Grażyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SIWEK Andrzej Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STRZĄBAŁA Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIŚNIEWSKI Andrzej Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHRZANOWSKA-RZĄSA Anna Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DUBLINOWSKI Radosław Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NOWAK Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SUMIŃSKA Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CZERNIEC Iwona Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STACHOWIAK Małgorzata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | TKACZ Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KACPROWICZ Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BLUWAS Paweł Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | HANCEWICZ Emilia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | OCZKOWSKA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GRZONA Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | DIAKOWICZ Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | POGOREŁOW-TAMANCEW Sylwia Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BOCK Marcin Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | STRZAŁKOWSKA Izabella Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STANCZEWSKI Bogusław Wincenty | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOŁODZIEJSKI Dominik Dawid | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SMOLAK Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLOTZ Witold Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KREPSZTUL Andrzej Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NALASKOWSKA Regina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SŁONIECKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZERMIŃSKA Elżbieta Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WUDZIŃSKI Krzysztof Zygmunt | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POŁUBOCZKO Jan Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | WOJCIECHOWSKA Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | BUDZYŁA Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | WEGNER Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | SŁOWIK Rafał Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | GABRIEL Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | BRZOZOWSKA Beata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | SAJEWSKI Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | ALEKSANDROWICZ Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | KODŹ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILII BURY |
1 | SAWOSZ Czesław Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | NAJDA Danuta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | WOŁYŃSKA Teresa Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | BRZEZICKI Szymon Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | GAŁĄZKA Wiktoria Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | BIELIŃSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | NOGALSKI Robert Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | CHRZANOWSKI Mariusz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY BIAŁOGARD |
1 | WIŚNIEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | SKOCZYK Krzysztof Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | DUNAJ Justyna Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | GLINKA Daniel Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | MATERKO Agnieszka Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | POTRZEBOWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | PNIEWSKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | ŁUBNIEWICZ Marta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | BRYKSA Wojciech Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | JASTREB Cezary Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
1 | BAGIŃSKI Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | HYNDA Tomasz Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | MICHALAK Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | BARAN Kazimierz Wacław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | MAMIEDOW Paulina Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | POPŁAWSKA Ewa Bernadeta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | ROKITA Andrzej Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | KRÓL Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | SUSZYŃSKI Jerzy Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
1 | STEC Sebastian Hubert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
2 | MYCZKA Maciej Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | STASZYŃSKA Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | FLOREK Barbara Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PUCHTA Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ADRIAN Iwona Beata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ANGROT Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KAMIŃSKI Daniel | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MAŁECKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAKOWICZ Tomasz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | BRZEZIŃSKI Maciej Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | KOWALEWSKA Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | KATA-KRASZEWSKA Krzysztofa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | TATYS Romuald | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
2 | KOZICKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
2 | SKRZYCKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
2 | SZADZIEWSKA Żaneta Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
2 | KREPSZTUL Krzysztof Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
2 | CZUPRETA Joanna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA |
2 | CHODYNKO Kazimierz Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
2 | BUDZYŃSKI Jan Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
2 | SZMEJA Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
2 | ŚWIDER Alina Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
2 | FURMAN Zbigniew Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
3 | FALANA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NIEMIEC Krzysztof Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIŁKOWSKA Maria Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LICHOTA Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CHRZANOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OCZKOWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | ŁYCZAK Mariola Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | LAZER Ewa Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MROCZKOWSKI Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WALKUSZ Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | FURMANEK-JAKUTAJĆ Agnieszka Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOŁOTIUK Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BABIŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRET Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŻUK Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
3 | BISKOT Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
3 | RYDZKOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
3 | MOŻDŻYŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
3 | MATEJKO Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
3 | BUDZYŁA Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
3 | SZABLA Henryka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
3 | DOBRZAŃSKA Krystyna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
3 | GRABARCZYK Józef Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
3 | STECKIEWICZ Mirosław Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
4 | ANUSZ Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PAWLIK Beata Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SADOWSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BORKOWSKA Grażyna Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WOŁOSZYN Emilia Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BEDNARZ Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | STOLAREK Jolanta Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | BACIEJOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | RÓŻAŃSKA Bożena Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | STAŃCZYK Tomasz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI |
4 | MADEJSKI Robert Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
4 | ZIELIŃSKA Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
4 | BRISZKA Monika Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
4 | RUSZKOWSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
4 | SZYMIELEWICZ Marcin Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie białogardzkim
Powiat białogardzki - wybierz gminę:
miasto BiałogardWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".