Wybory samorządowe 2024 powiat biłgorajski - wybory do rady powiatu biłgorajskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie biłgorajskim

Wybory do rady powiatu biłgorajskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 SOCHA RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIEMBIDA BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PAPIERZ Barbara EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BLICHARZ Leszek MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁUKASIK ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KORNAK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAJCHER PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STRZAŁKA Beata MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŁAGOŻNY Stanisław AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PÓŹNIAK MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KSIĄŻEK Tomasz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BANACH MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BLACHA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ORDECKI KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIĘTAK-FARYNA Agnieszka BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 KIEŁBASA Bogdan AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 DEC MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 ROZWADOWSKA Elżbieta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 FURMAN AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 KAWALEC JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 PALECZNY DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
1 BĄK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 RAWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SZPINDA ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 DZIAK AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 OBSZYŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BOROWIEC Szymon MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 TOCHMAN EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 MATUSIAK Mariola JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 WOJDA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 KLOC Albert MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 CHORZĘPA AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
1 FURLEPA MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 WOLANIN Dariusz MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WRÓBLEWSKA Elżbieta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KAPKA BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MACIOCHA RemigiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZYMANIK-BOJARCZUK Elżbieta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BIELAK BeniaminKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MAŁYSZA JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KURZYNA Marian JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KACZOR BartłomiejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SURZYŃSKA Edyta JustynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JAKÓB Małgorzata LidiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BRODZIAK Iwona MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MACIOCHA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 KIEŁBASA Zbigniew CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 KOŁODZIEJ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 RYMARZ WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 KIESZ JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 SURMACZ Jerzy WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
2 KOWAL JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SZMIT StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 MAZURKIEWICZ MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 WOJTYŁO KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 PAWŁOWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SZELIGA PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 SZUPER Katarzyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 WASĄG DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 GURA DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 CHOJNA IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
2 MIELNIK KrystianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 PATERAK KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NOWAK TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 POTOCKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GAŁKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WALCZAK MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SYTA-JABŁOŃSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WAŻNA JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PASKA HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BURY TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUBÓW WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DROŹDZIEL Alina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PEĆ MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NIEŚCIOR Wiesław JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 WOJCIECHOWSKA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 KUBAJ BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 LITWIN Maria DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 LASZCZAK Wincenty IdziKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 KIESZ ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
3 GONTARZ Dominika KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 WENEK AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KIEŁBUS Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 ROGOWSKA Marta JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 DANAJ MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 BĄK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 PALUCH PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 KLUCZKOWSKI Andrzej RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 KULA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 RÓJ JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 MAZUREK AmeliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
3 PALUCH MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 SAWASTYNOWICZ WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SCHAB IreneuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CZEKIRDA Angelika EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZWOLAK StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KRASOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PALUCH StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GORCZYCA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WARDACH RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ROGALA Tomasz MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CICHÓRZ PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KWIK HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MALEC Jadwiga AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BŁAZIK AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŚWITAŁA Bartłomiej MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LIPIEC Jarosław WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 SEREDA TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 BARTOSIK Daniel PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 MAZIARZ Paweł MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 MAZUR AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 SPUSTEK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 GRABIAS Henryk FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
4 GIZA-ŚWIONDER Anna KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KUBAJ Patrycja IlonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 RĘBACZ ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 WAWRZAK ErykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 BOROWIEC JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 ŁEBKO Jan WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 KONCEWICZ-OBSZAŃSKA Magdalena ElizaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 SKAKUJ Paweł TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 KONIECZNA HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 BAZAN RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
4 FUS AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
5 PAPIERZ RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 JABŁOŃSKI RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WOŹNICA Ewa GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WILCZOPOLSKI AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KORNAK MarlenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZARLIP AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KULIG Marcin JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KOŁODZIEJ PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SKWARZYŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KNAPIK MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KRASOŃ Jerzy RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
5 DZIURA Zbigniew RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
5 KLENK Renata LidiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
5 CIUPA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
5 ODRZYWOLSKI ZenonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
5 MRÓZ Józef TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 WÓJCIK EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 MAŁEK MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 SARZYŃSKA EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 ADAMSKA DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 RÓŻAŃSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
5 BOCHNIAK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
5 BOGUCKA Magdalena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
5 KOWALSKI PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO
5 ZDUNEK Piotr MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie biłgorajskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".