Wybory samorządowe 2024 powiat brzozowski - wybory do rady powiatu brzozowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie brzozowskim

Wybory do rady powiatu brzozowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KOZIK HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FLOREK GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARTNICKI Tomasz EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZAREK WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŚMIGIEL MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KĘDRA Jacek TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GUZ Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZAREK RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PRACH AntoninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZMYD Zdzisław AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZAREK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 MICIAK Ewa BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 FLOREK Paweł TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 PRUGAR Jakub MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 JURKIEWICZ Paweł RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 MAZUR ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 TEREFENKO Ewa AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 FIC Mariusz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 SUPEL AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 DOBROWOLSKI Tomasz LeonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
1 ŚCIBOR Nina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 BIEŃCZAK Mariusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 DĄBROWSKA-HUBER Urszula AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 ARENDARCZYK Dominik EugeniuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 GRZYB Elżbieta LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 KAMIŃSKI Dariusz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 SAWICKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 PIOTROWSKI Jan AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 DYDEK MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 FEDERCZAK Robert BronisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
1 RZEPKA JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 PILSZAK Stanisław MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 CHROBAK Stanisław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 GRABOŃ MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 ŻMUDA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 PELC Adam AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 RZEPKA WiesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 KACZMARSKI Adam MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 KUCZMA Barbara KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
1 WACEK MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 MARCHEL WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JANOWICZ Roman AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DOBOSZ Rafał AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZUBEL JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OGRODNIK Elżbieta GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KMIECIK AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ADAMSKI Jacek ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 BARĆ Mieczysław SylwesterKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 DUDA AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 CZERKIES-BIELEŃ Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 TYCZKA ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 GRATKOWSKI JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
2 GROMALA Antoni StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
2 FEJDASZ GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
2 SAWCZAK Dariusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
2 KRZYSZTYŃSKA-DYTKO Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
2 BLUJ DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 GŁADYSZ ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 OWSIANY MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 ŹREBIEC DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 POTOCZNA MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
2 KUCZMA Edyta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 JAJKO AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DATA Janusz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PILCH Jan AlfonsKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SIENIAWSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 RYMARZ Alicja EugeniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FRIEDEK Mariola MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 RAŚ Mariola AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SIKORA Agata MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŁUKASZYK Jerzy ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUCZMA Jerzy AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 WESOŁOWSKI Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 BARAŃSKA Beata ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 ZIEMIAŃSKA-KIELAR Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 ŚNIEŻEK Konrad WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 PÓŁCHŁOPEK Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 ŚNIEŻEK Monika HelenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 PEŁDIAK Renata DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 SOKOŁOWSKI Robert AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
3 SOBOTA GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 CHĘĆ MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 SABAT Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 MALINOWSKA Alina ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 MIKOŚ Katarzyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 MORAJKO Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 BUCZEK Krystyna MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 WÓJCIK Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 PELCZAR-KRÓL AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY DLA POWIATU BRZOZOWSKIEGO
3 STEC Adam TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 GROMEK Wioletta ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 WRONA Piotr MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 BARAŃSKI Janusz JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 OSTROWSKI Maciej MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 KOZUBEK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 DUBIS Andrzej EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 WOLANIN MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
3 KWOLEK Sabina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie brzozowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".