Wybory samorządowe 2024 Chełm - wybory prezydenta i rady miasta w Chełmie - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Chełmie

Wybory prezydenta miasta Chełm

BANASZEK Jakub Michał
GOŁĘBIOWSKI Michał
JAROSZCZUK Wanda Elżbieta
KRZYWICKI Łukasz Jan
OTKAŁA Tomasz

Wybory do rady miasta Chełm

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KRZYWICKI Łukasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JABŁOŃSKI Piotr JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MOROZ Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 AUGUSTYNIAK Tomasz RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PRUS PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOPACZ Ewa PatrycjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GROMADZKA Agnieszka MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TOMASIK KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MOŚCICKI StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KWIATEK KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOKŁOWSKA-KRAWIECKA Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUNACH KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MIELNICZUK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZYMCZAK Agnieszka KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MALECHA Klaudia KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 LEPIONKO MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WIETRZYK-NECKIER GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TYMURA MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HAŁAS BogumiłaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARCZUK Agnieszka AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KISIEL ZenonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PUŁAWSKI StefanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FITUŁA WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KŁYSZ MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOSINIEC Andrzej JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 POSTURZYŃSKI Jarosław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 SZPAKOWSKI DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 MORADEWICZ-PASZKO Ewa KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 GÓRA AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 MATEJUK MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 GŁOWACKA Agnieszka JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 SZEREMENT Sławomir KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
1 BANASZEK Jakub MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 KRAWCZUK VEL WALCZUK Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 BAŃKA Kamil PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 KOCIUBIŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 SZMAGALSKA Patrycja ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 WRÓBLEWSKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 ROMANIUK NatalijaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 MALINOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
1 JAROSZCZUK Wanda ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 FILIPCZUK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 SZUST Robert JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 DYWAŃSKI Sebastian MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 KOSINIEC MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 MIELNICZUK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 KRZYŻANOWSKA Dorota MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
1 GOLENIAK Teresa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 SIKORA Marek MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 OCHERA TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GRALEWICZ Urszula EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ANGELUK Anna MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRZYWICKA-SOCHA Eliza AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZYMAŃSKI JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SIONKOWSKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SMOLIRA ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ROT Katarzyna BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUPRACZ TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PRUS Agnieszka AngelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SUDUŁ RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JEZIERSKA Monika JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALSKA Katarzyna KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUDEŁKO HubertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALCZUK MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CZECH Mirosław JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PRUS Renata ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZAJĄC Dorota GretaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KISIEL Norbert SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZELENT TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KONIUSZEWSKA Halina ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OŻÓG Bogdan StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZCZEPANEK Tomasz JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŁAŃCUCKI TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 PIETRZYKOWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 DUDA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 HAWRYLUK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 CIEŚLIK Roman JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 RUSINEK Konrad JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 SZPAKOWSKI BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 MAŚLAKA-STANIUK Anna CzesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
2 KOWALCZUK MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 MARCYNIAK MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 FRYMUS AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 MACIUK MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 MAZURKIEWICZ Magdalena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 ZIELIŃSKA Natalia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 ORLON Jolanta MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 ŁUSZCZYŃSKI Mieczysław JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
2 MISIURA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 BIAŁOWIEJSKI Adam RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 KRZYŻANOWSKA Karolina KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 WÓJCIK Halina ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 LASOWSKI Sławomir WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 JAKUBCZAK Jolanta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 ŁUĆ LeokadiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
2 BENET Sławomir PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 SOKÓŁ MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KAZIMIERCZAK Tomasz RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WORLICKA JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MYSZURA Przemysław KonradKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KUCHARSKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 LEWKOWICZ JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KASZAK ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OTKAŁA TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WAWRYNIUK Andrzej AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PĘKAŁA Adam MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WOŹNIAK-CHARCZUK DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WASIUK MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PAWLAS GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MISZCZUK Wojciech PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RYBACZUK DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MADEJ Ewa ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TOMASZEWSKI Marek FeliksKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SOBAŃSKA Joanna BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NECKIER MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CZUBA Krzysztof RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ADAMCZYK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KASPRZAK WiktorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 CIEŚLIK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 SKRZYPA SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 BIEŃKOWSKA Ewa SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 WEREMA PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 GŁAZ EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 JACHYMCZAK DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
3 BŁASZCZUK Kamil PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 TWARDOWSKA-KRÓL Marta AntoninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 ZAWISTOWSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 KONOJACKI Jan ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 SZYSZKOWSKA Klaudia MartynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 HOŁUB VEL GOŁĄB AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 BUKOWSKI Rafał TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
3 BIELECKA Joanna BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 BANASZEK Jarosław StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 MARTYNIUK Joanna TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 CZAPLA Leszek JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 KOSKA Robert TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 ŁUCZKIEWICZ Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
3 ZIAREK Katarzyna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 BIELECKI Sebastian RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ROŻEK Edyta MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MANASTERSKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MALISZEWSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GARBARUK Robert TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PRZYBYLSKI KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PAWŁOWSKA Katarzyna AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JANICKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 LIPCZUK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MICHALSKI RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 HOŁYSZ Zbigniew SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MIELNICZUK Agnieszka AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BARANOWSKI Marcin MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PETRUK Marzanna GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 HNIDEC Dorota BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MISIUREK Katarzyna IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BOŻEŃSKI Longin TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KISTER Adam StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DEMCZUK Krzysztof MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KORNELUK Beata EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MIĘSIAK Anna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 FITZ Tadeusz LeonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŚCIGAJ Bronisław SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JABŁOŃSKA Anna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GOŁĘBIOWSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 MACHOWICZ MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 DUDA Adam MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 BAŁANDA Irena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 MAZIARZ Marta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 ZABIELSKA Monika NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 PŁONKOWSKI Karol BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 OŻÓG Mateusz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CHEŁMA
4 MACHOWICZ IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 WÓJCIK WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 WIETRAK Damian MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 KOSIOR Kamila EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 ANDRYSZCZUK EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 DEPTA BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 STACHNIUK Jadwiga BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 TULIKOWSKI Jarosław DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BANASZKA „CHEŁMIANIE”
4 DZIEDZICKA Elżbieta BolesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 NADZIEJA LucjanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 KISTER Edyta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 GREBER-CZYŻEWSKA Magda KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 CIECHAN Jerzy EugeniuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 JĘDRUSZCZAK WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM
4 MARTYNIUK Jarosław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CHEŁM

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Chełmie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".