Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | JURASZEK Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PANEK Paulina Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KITA Marcin Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | POLZIN Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOŹNIAK Kamil Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OTTO Donata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PROCEK Kacper Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RUCIŃSKI Jacek Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WYRWA Franciszek Jan | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | ZIEMBIKIEWICZ Bernard | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | LASOTA Przemysław Paweł | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | GAPIŃSKI Dariusz Wojciech | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | MARCINIAK Maria | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KACZYŃSKA Justyna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | OLEJNICZAK-MUCHA Grażyna Halina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SIENKIEWICZ Henryk | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | TADEJ Stanisław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MANDELT Laura Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DZIDO Bogusław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLIMAS Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PODSIADŁOWICZ Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JANUSZCZAK Katarzyna Wioletta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRAMS Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WILCZAK Anna Bronisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WITCZUK Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | SMARUJ Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | NIEMIRO Honorata Róża | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | ŁAPACZ Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | GRABOWSKI Sergiusz Ireneusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | PSZCZÓŁKA Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | GRZESIAK-WALCZAK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | ZDUNEK Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
1 | BEHRENDT Zbigniew Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | DĄBKOWSKI Łukasz Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | GÓRZNA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | KOBIERSKA Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | ŁABÓJ Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | PAPROCKA Michalina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | SŁODOWICZ Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
1 | SZYMCZAK-BUDA Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
2 | GURSZ Emil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WÓJCIK Jakub Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OGRABEK Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WASIL Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | FLOREK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STEMPNIAK Patrycja Martyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MARCINKOWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JOŃCZYK Piotr Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WYSOGLĄD Kacper Henryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | HEREĆ Iwona Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BUSZKIEWICZ Kinga Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
2 | JANKOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
2 | KSYCKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
2 | PASCH Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
2 | SZAFRANEK Paweł Cezary | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
2 | CZEKAŁA Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
2 | KOPIDURA Anita Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
2 | SIMIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
2 | STACHOWIAK Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
2 | WĘCŁAWEK Karina Anita | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
3 | PYTLAK Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JĘDRZEJCZYK Piotr Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | TWARDOWSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KASPERSKI Łukasz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WOŹNICZKA Lidia Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BEMBNISTA Bogdan Franciszek | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | SPYCHALSKA Lidia Teresa | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | MICHALAK Iwona Maria | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KOŁODZIEJEWSKA Julia Kinga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIECZOREK Andrzej Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZIELIŃSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POPKOWSKA Weronika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JANCZARCZYK Zbigniew Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RYBARCZYK Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
3 | RYCHERT-BEMBNISTA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
3 | ŁOSIN Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
3 | SPYCHALSKA Beata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
3 | KUCNER Eugeniusz Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
3 | HERMASZCZUK Julian Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
3 | PILARZ Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
3 | KULCZYŃSKA Michalina Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
3 | BUGAJ Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
3 | JABŁOŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | URBAŃSKI Adrian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BURZYŃSKI Bartosz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BERETA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GÓRSKA Joanna Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MAZUR Martyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CHOLEWIŃSKA-POLCYN Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | TRZEBNY Roman Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŁUKASZCZYK Jacek Tomasz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | MAĆKOWIAK Joanna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | TOBOŁA Jerzy | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KOZERA Ewa | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | GÓRKA Dariusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | NOWACZEWSKA Justyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KROJENKA Mateusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | GOŚCINIAK Ryszard Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZERWIŃSKA Barbara Natalia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KERMES Aleksander Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁABISZAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PAWŁOWSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | TADEJ Cecylia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FIT Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KACZUBA Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | LEŚKO Mirosław Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | HEREĆ Joanna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | HABET Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | PRZYBYLSKA Daria Aniela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | JANKE Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | KUCNER Joanna Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE |
4 | BARTKOWIAK Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | CYRAN Marek Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | DANIELEWSKA Adrianna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | MARKOWSKA Grażyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | ORCHOWICZ Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | PAPROCKA Magdalena Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
4 | WENDLAND Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie chodzieskim
Powiat chodzieski - wybierz gminę:
gmina BudzyńWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".