Wybory samorządowe 2024 powiat chojnicki - wybory do rady powiatu chojnickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie chojnickim

Wybory do rady powiatu chojnickiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 SZCZEPAŃSKI MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STASIŃSKA Aleksandra BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SKAJA Stanisław FeliksKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOWALIK Jacek JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PANKAU Agnieszka DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MANIAWSKI Sławomir StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NYKS Lucyna HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZARNECKA-KAWA Danuta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOJCIECHOWSKA-KOTLĘGA Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GOSTOMSKI DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PALUCH Mariusz ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZAWADZKI Jacek RomualdKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SPICHALSKA Joanna JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GRELA KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MILLER Wojciech RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MARKIEWICZ GabrielaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZCZYPIORSKA-WELLINSKA Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOŁATKA Dorota IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ODYA Jakub JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KALINOWSKI Stanisław BernardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DALECKA Mirosława ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BLUMA Bartosz MaksymilianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZMAGLINSKI MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 URBAŃSKA Barbara WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIŚNIEWSKI Janusz KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KLUNDER Bernadeta KlementynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIESIK JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WRÓBLEWSKA Maria RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RESZKOWSKI Leon ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MOCEK Eugenia AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HALIŻAK Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 WAŁDOCH Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 OSIŃSKI RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 BEMBENEK Martyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 MYSZKA JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 SZMAGLIŃSKA JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 LISZKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 WITKOWSKI Adam JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 WÓJCIK Katarzyna DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 MAŁECKI Adam AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
1 KLAJNA Jacek JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 KORTAS-KOCZUR Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 SZLANGA Grzegorz TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 JANOWICZ Żaneta AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 EICHLER PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 STORMANN-HOPE Maja ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 DOMERACKI DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 SUJAK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 ZWIEWKA DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 WIRKUS DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
1 RZĄSKA SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 GRUCHAŁA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 PEPLIŃSKI Leszek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 KALITTA EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 SZCZEPAŃSKI Adrian KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 GRALA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 PAWLAK Wojciech JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 ORLIKOWSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 PIEKARSKI WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
1 RADOMSKA Anita IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 STĘPIEŃ Bożena GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GOLIŃSKI Waldemar GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BARWINA EdytaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DĄBROWSKI Dariusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOLTER Ewa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŚWIESZCZAK PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PLATA GRYL Jerzy EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZAWADZKI Leszek AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KARNOWSKI KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIEKARSKI Kamil JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SCHADA BORZYSZKOWSKA Aleksandra KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PALUCH Paulina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PELOWSKA Lucyna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GAŃCZA Dariusz AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ROLBIECKI WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WIRKUS Stanisław KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TOBOLEWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GEMBA CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JAŚTAK MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WAŁDOCH SabinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RUTKOWSKI Marian TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LISZKA Błażej SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
2 RUDNIK GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
2 SAŁATA Stanisław TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
2 MACIEJEWSKA Kamila AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
2 HALIŻAK Joanna KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
2 MAJEWSKA-KILKOWSKA Stefania JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 WIRKUS Eugeniusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 WIELIŃSKA Jolanta TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 JESSA Helena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 KIŻEWSKI WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 KWIATKOWSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 ŁANGOWSKI Mateusz HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
2 REDZIMSKI Leszek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 IWICKA Rosana MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 HELTA KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 BARWINA MYSZKA JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 SICIŃSKI Marcin BrunoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 NOWACKA Ewa KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
2 RUDZIŃSKI MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
3 SKÓRCZEWSKI RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GRAJKOWSKA MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 LEPAK KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZMUDA TRZEBIATOWSKI Mateusz BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BUZA Marek JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KŁOSOWSKI Dominik KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TOMASZEK PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KROPLEWSKA Sylwia BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RODZEŃ MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ERDMAŃCZYK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NARLOCH Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PEPLIŃSKI Sebastian HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZBLEWSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SYNORADZKI Mariusz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
3 WAŁDOCH Agata JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
3 LISZKA Wiktor FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
3 ORZŁOWSKI Tomasz ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
3 WIECKI Andrzej AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
3 KOSIEDOWSKA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
3 FRYMARK Regina TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
3 SCHRAMKE Karol JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 SCHUMACHER Jarosław FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KROPIDŁOWSKA TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MANIA Zbigniew CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SĘKOWSKA Danuta MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 LEMAŃCZYK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BORZYSZKOWSKA Teresa BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SAMP Janusz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SKWAREK Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SIKORSKI DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZAPARUSZEWSKI Henryk WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 UFNOWSKA Anna UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁOŃSKA Krystyna TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PALUCH KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WITKOWSKI Wojciech LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GRUŹLIŃSKI Zbigniew ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BONIK Józef WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MATUSZEWSKA SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 HOPPE JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁANGOWSKA Marcelina PaulinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WALKOWSKI MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STOLZ Roman AleksyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SOBKOWIAK Angelika MelaniaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 POKRZYWINSKI Mariusz JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 GOŁUŃSKI Marian WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 SZCZUKOWSKA CelestynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 JASNOCH DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 KASPRZAK Wanessa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 GRADOWSKI MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NAJWYŻSZY
4 JANKOWSKI Marek SzczepanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 ZAWISZEWSKA Lucyna RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 SABINIARZ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 LIPSKA Jolanta ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 BRZEZIŃSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 ODYA CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 DAMRAT AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
4 JAKUBOWSKI Maciej MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 KULCZYK Mateusz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 PYŻEWSKA Beata MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 ROPIŃSKA DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 BIELAWSKA-JUTRZENKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 JANIKOWSKI Maciej BłażejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”
4 BLOCH PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZY NAS POWIAT”

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie chojnickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".