Wybory samorządowe 2018 powiat cieszyński - wybory do rady powiatu cieszyńskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie cieszyńskim

Wybory do rady powiatu cieszyńskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Danuta Monika ŁABAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
1Julia CZARNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Bogdan Wojciech FICEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Mieczysław Jerzy SZCZUREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Henrietta Maria MORAWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Tomasz Marcin PIWOCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Katarzyna Anna JENDRZEJCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Ewa Maria KOCUREK-MUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Jacek Jan BIESOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
1Janusz ROKICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
1Wojciech Sobiesław BŁACHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
1Kazimierz Jan KAWULOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
1Paulina Magdalena LIGOCKA-ANDRZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
1Andrzej Antoni SURZYCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
1Krzysztof Andrzej NEŚCIORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
1Joanna Barbara ŚWIBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
1Florian Jakub SIKORAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Edyta Maria SUBOCZ-OSTRUSZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Maria Franciszka CIEŚLARKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Elżbieta Bronisława RYMORZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Janusz ŁUKASIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mariusz Dariusz JASZCZUROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan MATUSZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Gabriela Katarzyna ORAWIEC-HEROKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
1Wojciech Tadeusz BRACHACZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
1Ewelina Lesława JUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Natalia KWIATKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Kacper Marek BRZUSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Jakub Stanisław GAŁUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Kordian OCHOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
1Patryk Damian STEFAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Krystyna Anna HANZLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
2Stanisław KUBICIUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
2Tomasz RICHERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Irena WOLCZYŃSKA-JELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
2Tomasz Janusz LENKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
2Jerzy SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
2Renata Anna MICHNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy Wojciech SZENDZIELARZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Józef Krzysztof ŚNIEGOŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Maria Stefania SIEKIERKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Grzegorz Marek ZĄBEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Cezary Stanisław CIEŃCIAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
2Czesław Stanisław BRACHACZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
2Beata Teresa KLIMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
2Barbara Krystyna BRANNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
2Adam OLSZARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
2Olaf Krzysztof WARZECHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Natalia Aleksandra BUJOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Krzysztof MAKULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Kinga Agnieszka CZYŻKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
2Błażej Paweł SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
2Jadwiga Urszula BRUDNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
2Jarosław Bronisław BODAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
2Wiktoria Anna GÓRNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
2Grzegorz Franciszek KŁODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
3Bożena Alicja BURYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
3Marcin Rafał ŚLĘKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
3Izabela BRACHACZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
3Halina Stefania WENGLORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
3Adam Stanisław SIEKIERKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
3Ewelina Barbara KUBICAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
3Grażyna Irena KREHUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Bogumiła PUZOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Aneta Maria WĘGLARZYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Karol FOLWARCZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Marek Tadeusz MAŻARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Mirosław Jerzy JURASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
3Bronisław Józef BORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
3Krzysztof Jan ŻEBROKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
3Katarzyna Zofia JASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
3Marcin Andrzej MAZUREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
3Janusz KRÓLKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena Jadwiga MACURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Anna ŚWIĄĆKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Artur Wojciech KUKLAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Grzegorz Władysław KONIECZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Urszula Małgorzata SKÓRKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Izabela Barbara JUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
3Dawid Mieczysław CHODURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
3Rafał Adam SZPINKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
3Kinga Ewa BANOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
3Jacek MATUSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Krzysztof Jarosław RAJWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Anna Alicja HABARTA-WYSOCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Mirosław Władysław STANIEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Sebastian Maksymilian STRZĄDAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Małgorzata Maria PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Monika Małgorzata CZYŻKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
4Janusz Mateusz HUDZIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Agnieszka Samanta RAKUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Janusz Witold DZIEDZICKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ludwik Klemens SOBOSZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisława Helena MAŁYJUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisław Andrzej MENDREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Róża Małgorzata KRZEMPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maria KAJZARKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zbigniew PODYMAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Roman Marian SOWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Ewelina SZCZEPAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Mirosław Zbigniew WARDASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Krystyna Halina MROWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Ilona Grażyna KLYSZCZ-STAROŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
4Paweł Marek KUBOSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Paweł Edward MIKOŁAJCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Klaudia Anna MLECZKO-BYRCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
4Justyna ŁOWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Katarzyna Małgorzata GRZEŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Władysław NAWIEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Samuel ŁOWICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Sabina Alicja GUTMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Anna Stanisława WOLAK-DANECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Beata Maria MACURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Teresa Agata ORNOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Joanna RADWAN-KMIECIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Czesław Roman CHRAPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Wojciech Szymon GRZEBIELECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Witold Józef RYBAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jacek Tadeusz MURASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
5Agata Teresa KOŁACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
5Halina Małgorzata SZOTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
5Janusz Zdzisław MACURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
5Tomasz Gabriel POSTRZEDNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
5Artur Jerzy SIĄKAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Janina Maria ŻAGANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Piotr Jan RUCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Ireneusz Jarosław KORZONEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
5Jolanta Irena GABZDYLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Beata BRANC-GORGOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Czesław ŚLIŻKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Sandra Magdalena ŻUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Krzysztof Marek MICHALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
5Barbara WOJTYŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Patrycja Stefania GRYZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Łukasz Grzegorz HELLERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
5Kornel BAŻANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Christian Adrian JAWORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Łukasz Paweł HOLEKSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Jan Karol DRÓZDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Sławomir Arkadiusz KUŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Sebastian Andrzej HELLERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Katarzyna Maria BURZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Stanisław MALINAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Izabela Sabina MEISSNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Sylwia Monika RUCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Danuta KOENIGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Ireneusz Adam SZARZECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
6Adam Wincenty KĘDZIERSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Anna Maria ZIERNICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Tadeusz MENDREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Magdalena Patrycja BRĄCZEK-SADIOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Ligia Janina GEPFERTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Michał Damian RUDZICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Andrzej Janusz GEORGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Anna Maria PUZOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Dawid Szymon BRACHACZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Lucyna Ewa MUSIAŁ-LALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Paweł Tomasz SELIGMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Lesław Jerzy WERPACHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Maria Cecylia PIETRZYKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
6Marta Magda ZAJĄCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Agata Sylwia HERZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Krzysztof Jacek KOZIEŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Angelika Magdalena KOHUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
6Karol Andrzej NIEDŹWIECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Maria Helena GREŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Jolanta Anna KRUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Anna SUCHANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
6Dorota Alicja PILCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
7Jan POLOCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Joanna KOHUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Janusz WASZUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Balbina Maria BESTWINAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Kazimiera Grażyna KAWULOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Angelika Anna SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
7Eugeniusz Andrzej DRAGONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
7Janusz JUROSZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Józef MICHAŁEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Monika Irena WAŁACH-KACZMARZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Ewa Maria RANOSZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Jadwiga LEGIERSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Andrzej JANICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Danuta Bożena HARATYK-WOŹNICZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
7Urszula Danuta GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
7Jerzy NOGOWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
7Bogdan LIGOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
7Justyna Maria WAWRZACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
7Gabriela Marta SZKLAREK-NAWROCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
7Bartłomiej MUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
7Alicja Izabela KACZMARZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
7Henryk PODŻORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
7Piotr Rafał KILIANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
7Mateusz Henryk KUKUCZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
7Maria Jadwiga LEGIERSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
7Dawid Jerzy BURYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
7Sabina Agata CIEŚLARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie cieszyńskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".