Wybory samorządowe 2024 Częstochowa - wybory prezydenta i rady miasta w Częstochowie - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Częstochowie

Wybory prezydenta miasta Częstochowa

BANAŚ Łukasz Jan
MATYJASZCZYK Krzysztof Adam
POHORECKA Monika Sylwia
STALA Tomasz Grzegorz
ŚWIERCZYŃSKI Krzysztof Łukasz
TERRERO-ROZMUS Małgorzata Zofia

Wybory do rady miasta Częstochowa

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 REKWIREWICZ Joanna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIERNAT MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PANAS Radosław LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOWALSKI Mateusz DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DZIELSKA TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BEIFUS Zbigniew JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOJNOWSKA DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STOKŁOSA Wojciech AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZCZEŚNIEWSKI Jacek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAWŁOWSKA Agata JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOLSKI ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 NIESMACZNY Zbigniew PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SZCZUKA Ryszard StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 LEWANDOWSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ZBROJKIEWICZ Iwona MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KONIECZNY Paweł TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 CABAN Danuta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KRAWCZYK Piotr ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DYMEK Anna UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 CZERWIŃSKI Marek ZenonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MARANDA MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUBICA Dawid RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZTAJNER Dawid MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 LIZOŃ-KLAMA Arleta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOCOŃ Marcin MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZAWADA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STRACH AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 HUPA Maciej MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ADLER AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 POLISZEWSKI Paweł MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JASTRZĘBSKA Katarzyna ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WRONA Piotr ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JARZYŃSKI Konrad MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STRUZIK Beata MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LECHOWICZ Dariusz AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANDA Tadeusz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JURA Anna ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRĘBLEWSKI Ryszard JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZIĘBA Julia AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NICPOŃ Karol JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 URBAŃSKA Jolanta MałgorzataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 MACHURA-GUIDON Ewa AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 JASTRZĘBSKA-MUCHA Barbara MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 MARSZAŁEK Krzysztof MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 CENDROWSKI Ryszard BolesławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 BEDNAREK Marcin WłodzimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 WOJTASZAK Wojciech DariuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 IDZIKOWSKA Inga JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 GINDA Ewa JaninaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
1 BARCZYŃSKI Marcin StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 SZYMA Jan KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 ŚLEMP Sebastian DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 RAJS-PATEROCYN Barbara IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 ZALESKA Edyta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 KOŁACIŃSKI Krzysztof MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 CZARNOTA Mateusz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 MARYNOWSKA Ewa AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 PYRKOSZ Krzysztof WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 KAŹMIERCZAK Anna AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
1 KŁOSOWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 MUSIAŁ Mariusz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 GIDZIELA Włodzimierz IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 GÓRNA Joanna JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 ORGIELEWSKI TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 KULINICZ Katarzyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 RYCHLEWSKI Radosław ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 DOBRZAŃSKA Alina BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 WRZESIŃSKI-TWORNICKI Piotr ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 MAJER Dorota MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
1 TERRERO-ROZMUS Małgorzata ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 KASPRZAK Krzysztof MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 JEZIAK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 PIERSIAK Tadeusz EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 MALEC-MUSIALSKA Agnieszka SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 JABŁCZYŃSKI Waldemar EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 NAJMAN Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 KWIATKOWSKA-JEZNACH Eliza IlonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 CAŁA Maciej PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
1 MIEDZIŃSKA-GOLCZYK Dominika JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 BANAŚ Łukasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SALWIERAK Marta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 UJMA Jacek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DESKA Małgorzata SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BOGDAŁ PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LIS Jacek ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 OZIĘBAŁA Sylwia MarlenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TOLEWSKI Jacek ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MARSZAŁEK Jarosław AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOT Łukasz TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 IŻYŃSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ŁUCZAK Małgorzata ŻanetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GAJDA Piotr DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 RACZEK Ryszard JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GARUS Agnieszka MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 DANEK Janusz AleksanderKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 PLAZA Artur JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WICHURSKA Jagoda AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PERYGA Joanna ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ALEKSANDROWICZ MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WACOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STRACH Marek WiesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 HILDEBRAND Olga JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 RÓŻYCKA-WRÓBLEWSKA Justyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WARZOCHA Artur RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STOCHEL Paweł JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOWALSKA Karolina EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LACKI Piotr ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZCZĘŚNIAK ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAROŃ EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 HOLIŃSKA Maria AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WLAŹLAK Damian ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŁYCZBA-MARSZAŁEK Kamila MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 ULATOWSKA Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 WOJTASZAK Małgorzata BeataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 PASIEKA Adrian WojciechKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 IDZIKOWSKA JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 GINDA Roman PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 MAŁEK Janusz BogumiłKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
2 STALA Tomasz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 DZIEWOŃSKI MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 WRÓBEL EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 DRABEK Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 MOKRZEWSKI Marcin PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 MILKA Ewa DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 ROZENFELD Elżbieta MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 GONERA Adrian DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
2 STEFAŃSKA Krystyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 GAWROŃSKI ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 BARAŃSKA Olga AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 TYMOSHENKO Anna KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 HERMAN Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 TASARZ GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 WOSIŃSKA Dorota IgaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 STACHURSKI Jakub MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
2 KRAKOWIAN MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 HADAŚ Brunon PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 MARCZAK Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 MORAWSKA Marzena MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 SZMERDT Luiza AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 MAKOWSKA-JANUSIK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 ŁOWICKI Paweł ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
2 SACZEK MartinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 PABIŚ Łukasz SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WOJTYSIAK-KOWALIK Zofia NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BOJARSKI Wojciech MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KAFLOWSKA-GUZEK Angelika MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ORLIKOWSKI Dominik MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MICHALIK Joanna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WÓJCIK Oliwier MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAŁŻ Natalia WandaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MATYJASZCZYK Krzysztof AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KAPINOS Dariusz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 TYL Tomasz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 SKRZYPCZYŃSKA Emilia MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BLUKACZ Tomasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 GABARSKA Anna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 RADECKA Patrycja JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 SIKORA Jakub PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ŚWIERCZYŃSKI Krzysztof ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PAKOSZ Gerard MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KUKUŁKA Elżbieta KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PODSIADLIK Anna JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZYMLA Mariusz ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KONIECZNA Maja AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SADLEJ Bartosz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BLUKACZ DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 POHORECKA Monika SylwiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LECIŃSKI Robert RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAGDZIARZ Robert PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SPODNIEWSKA Katarzyna LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KALISZEWSKI Piotr BogusławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOPER AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PINDOR Przemysław ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ENGEL Natan AlanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SYTNIEWSKA Estera AleksandraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 DZIEWIĄTKOWSKA DagmaraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 KRAJS Sławomir JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 MARSZAŁEK Oliwier WitoldKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 OCIEPKA Zbigniew AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 MATEJA Małgorzata EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 GINDA-PASIEKA Aleksandra EwaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
3 KULA Albert KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 ŁUCZAK Agnieszka MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 PLACZYŃSKI Andrzej DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 KULAWIAK Wojciech KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 JACYK WiesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 KRAKOWIAK JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 MICHALCZYK Dorota KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 WILCZAK Izabela AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
3 GAJOS Elżbieta ZdzisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 KRAWCZYK Jacek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 ZAJĄCZKOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 PILARSKI Tomasz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 BOROWIECKA Edyta LidiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 KOWALSKI Karol BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 RYCHLEWSKI Zbigniew AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 BITNER Tomasz MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
3 SOBERKA Monika MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 ZASTAWNIK Marcin MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 ZIELIŃSKI Karol WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 DUTKIEWICZ Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 TRZEWICZEK Marta NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 SYPUŁA Maciej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 GÓRAK Roksana AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
3 MATLINGIEWICZ Jakub MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 KORZENIEC Marcin BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GIEROŃ Barbara MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KLIMASZEWSKI Jacek MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PLESZYNIAK Beata MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOSELA Mateusz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOWALSKA Wioletta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOSIŃSKI CezaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TRZESZKOWSKI Sebastian TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 LEWANDOWSKI Michał JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KSIĄŻEK Edyta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 NABIAŁEK SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 WYPORKIEWICZ-POTEREK Marzena JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 NEMSZ Rafał MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GRYGIEL Ewa IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KULIŃSKI MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MIZGALSKI Zbigniew StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PĘCZEK Szymon StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 TEGGART Izabella AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MODŁAWSKA Anna ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŁABUŚ Agnieszka BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZROŚLAK Piotr LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RUKSZA Paweł JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PIOTROWSKI Alan RadosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SKRZYPCZAK Adrian JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZALESKA UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 HUDY Tomasz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KAMIŃSKA Magdalena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GIŻYŃSKA UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ATANIEL-OPIŁKA Agata MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
4 JAGODA Katarzyna AlinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
4 ROŻNIEWSKI Zbigniew JacekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
4 NICZKE Jan WiktorKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
4 URBAŃSKA-SKOCZYLAS Kamila MartaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA DEMOKRATYCZNA RP
4 DOMAGAŁA Marek ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 GŁĘBOCKI Kamil KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 HŁOND Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 SOJKA Paulina MajaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 TOROŃCZAK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 HAJDUŚ Mateusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 CABAN Paweł DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA CZĘSTOCHOWY
4 CHUDZIK Marta MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 SOWA Andrzej PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 WŁODARCZYK Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 LISOWSKI Waldemar KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 FUSSY Renata EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 WAWRZASZEK Maciej AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 BIELAWSKA Paulina DobrochnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY KRZYSZTOF MATYJASZCZYK
4 RÓŻYCKA Marta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 BILSKI Piotr JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 KUTER Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 KĘPSKI Paweł HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 WOLNY Mateusz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!
4 SOWIŃSKI Leszek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM CZĘSTOCHOWĘ!

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Częstochowie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".