Wybory samorządowe 2018 powiat działdowski - wybory do rady powiatu działdowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie działdowskim

Wybory do rady powiatu działdowskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Wiesław Bolesław SMERECZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Marian JANICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Michał OTTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy Lech GIEZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Izabela Dalia SZCZECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Władysław KUBIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Teresa NOWAKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz Wojciech PIOTROWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Piotr BOJANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Grzegorz KASZUBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Mirosława SOKÓŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Janusz REGUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Iwona Elżbieta KARKUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Bronisław MAZURKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Kazimierz Antoni LITWINOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Barbara Maria JANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
1Sławomir Grzegorz KARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Stanisława ŻYWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Witold OSTROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek Tadeusz WIŚNIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Kazimierz KORDECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Kamil Łukasz WERNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Roman Antoni KOTKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Gabriela Walentyna NOWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Joanna Elżbieta JASZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Wojciech KŁOSOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Elżbieta LEMANOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy Tadeusz JANKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Mirosława Teresa TYSZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
1Bogumiła KUPNIEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jan Andrzej BOMBOSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marian Bogdan BRANDTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna KARPIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mariusz Piotr KOWALKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Renata Magdalena WASZCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Michał Henryk STRUZIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sławomir USIĄDEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Stanisław AURASTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Włodzimierz Wojciech PIECHOWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata Zofia DORKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Edward Marek GĄSIOROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Teresa JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Izabela Agnieszka OGONOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Barbara Ewa LEWANDOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Sławomir Piotr NAPIWOCKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Mirosław Marek ŁUKASZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Joanna Monika ZDUNIAK-PIETRZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wojciech ROSTKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Piotr TURULSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
2Tadeusz ISKRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Roman Piotr SŁAWIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wiesław Stanisław CIEŚLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Elżbieta Marianna WĘGLEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jan WYPYCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Tomasz MAŁKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Elżbieta Teresa ZAWADZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Agnieszka KEŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
2Tadeusz MODZELEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
2Ewa KRUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł Gerard KRAYNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Elżbieta MAJDERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Paweł MOSTOWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Przemysław Aleksander NAWROCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
2Paulina REHMUSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Agnieszka KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ewa Maria RZESZUTKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zbigniew Karol ŚLIWKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Katarzyna PARADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Stanisław MACHUJSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Iwona OLSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Janusz Piotr BIELECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Beata CEGIEŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Teresa KUCAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
2Krzysztof WĘGLEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
2Władysław Mieczysław NASTERNAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Brygida SOBÓTKA-SZCZEPAŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Beata Małgorzata ŻURAWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Jarosław GAWENDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Iwona SAMULKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Grażyna Dorota PUWALSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dariusz FREJNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Piotr OLSZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Roman GĄSIOROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wanda Anna KUBIŃSKA-WILLENBERGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Beata BIERNACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Sylwia Agnieszka DŁUGOKIĘCKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Stanisław DOBRACKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Aneta BORKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Danuta STEMPKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Paweł Stanisław CIEŚLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Zbigniew KWIATKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Krzysztof RADZKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Kacper GOŚLICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Urszula BĘCŁAWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
3Sylwia PROKOPOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jan Zygmunt PRZYBORSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marek WIŚNIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Katarzyna OSIECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Waldemar NADWODNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Katarzyna CERYN-KOWALSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jan Ryszard KORONAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Karolina GRZYBOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marek SZACHERSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wioletta Teresa KLINICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jerzy GESEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Paweł RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Krystyna PIKUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Katarzyna OSTROWSKA-GANCARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Cezary NADRATOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Sławomir Piotr SKIBNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
3Dariusz Mariusz STACHOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Maria SOSNOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Izabela CIECIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Waldemar Wiesław WIŚNIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Bogumiła KEMPKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Anna Beata WAKSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Katarzyna SZCZEPAŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan MAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Magdalena KALISZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Dorota Anna KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Jan SOKOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Bogdan KOPAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Jolanta GUTOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Ewa JÓZEFOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Henryk Paweł PRZYBYSZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Kazimierz PODLASINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Janusz Adam KACZMAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Magdalena Krystyna ANCZYKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jadwiga Barbara PLEWKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bartłomiej LEWALSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Adam Franciszek PSZENNYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jerzy Mikołaj BODZIANYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Arkadiusz CZECHROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Bożena KOWALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Zenona Urszula ROSŁONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Kazimierz SOSIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
4Maria WODZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
4Zenon Piotr ZAJDZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grażyna KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Magdalena ZABRZEŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek LECZKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Andrzej RYŻANOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisław STEMPKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maria PRZYBYSZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Piotr GODLEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marcin MODRZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Daniel Piotr LIGMANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Kinga KOZŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Justyna Anna GRABICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie działdowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".