Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | NASZKIEWICZ Jerzy Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WĘGRZYN Ireneusz Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BAC Leszek Dominik | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | HAJDA Krzysztof Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ANTOSZCZYSZYN Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FUŁAWKA Artur | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GANCZARSKA Natalia Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | HORODYSKA Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BOCIAN Władysława Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GIGOŃ Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SOCZYŃSKI Piotr Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | RUDZIŃSKI Bartosz Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | IGLIŃSKA Irena Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | BERNACKI Wojciech Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | HNATIUK Justyna Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | DARŁAK Bolesław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | WIERCIOCH Magdalena Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | WARDAWY Zuzanna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | ROGALA Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | KANIOWSKI Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
1 | CZECH Elżbieta Ilona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | CHABIN Jolanta Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | KONOPKA Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | KAŹMIRÓW Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | STĘPNIAK Tomasz Igor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | ANTOSZ Waldemar Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | SKOWROŃSKI Jan Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | MIRGA Bronisława Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | KOWALSKI Janusz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
1 | FARASIEWICZ Maria Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | LELIŃSKI Adam Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | ZIMNA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | MAJEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | KRUK Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | MALEŃCZYK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | ŚNIEŻEK Jan Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | PAPUGA Joanna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | GRABUŃCZYK Marcin Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | DOBROWOLSKI Michał Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
1 | KULIK Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | BEDRYJ Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | DĄBROWA Liliana Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | NARYNIECKA Agata Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | SIKLICKI Adam Krystian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | BUBIAK Adrian Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | USTRZYCKA Bożena Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | SIKORA Beata Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | LEŻAŃSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | BUCHANIEC Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
1 | WESOŁOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | TICHANÓW Krzysztof Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | KRYWKO-TRZNADEL Małgorzata Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | BEDNARSKI Tomasz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | NAUMCZYK Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | JAKUBOWSKI Adam Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | ZAKRZYK Teresa Michalina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | KAPIJ Agata Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | KAŚKÓW Witold Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | MOJZYK Sebastian Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
1 | JUCHNO Anita Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | WOJNARSKI Wiktor Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | CIACIURA Jerzy Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | PIERZCHAŁA Marta Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | LENARTOWICZ Józef Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | KIERDAL Mateusz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | ŁUKASIEWICZ Kamila Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | KRÓWKA Natalia Balbina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | KIŚ Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
1 | MUSIAŁ Sławomir Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | KAŚKÓW Dariusz Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PODKÓWKA Marian Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KORCZYŃSKI Andrzej Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KIJEWSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ORJAN Barbara Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WĘGRZYN Regina Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KALICIŃSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WAWRÓW Mirosław Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIWAK Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SKROBACZ Bernarda Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GUŻDA Tobiasz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KRUPA Tadeusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | SKOCZYLAS Mirosław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | TOMCZAK Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | BEDRYJ Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | COKOT Ewa Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | BABINIEC Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | SPALIK Bożena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | KULPA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | WĄSIK Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | KARPINA Jacek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | TOKARZ Krzysztof Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI |
2 | OGNISTY Tomasz Szczepan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | MATYSIAK Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | LACH Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | SMOLUCH Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | SZCZUCKI Roman Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | KOT Łukasz Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | DURDA Marcin Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | REPP Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | OLEJARZ Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | ANTOSZCZYSZYN Andrzej Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | KOT Sylwia Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD |
2 | GORZKO Radosław Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | KOZINA Maciej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | LUDWIKOWSKA-WIERZCHOWIEC Anna Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | JASION Kamil Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | SIORAK Aneta Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | KOPYTYŃSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | SERAFIN Natalia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | ZDANIAK Halina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | KUBIENA Bartłomiej Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | WOJTKIEWICZ Piotr Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | GACH Mariusz Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO |
2 | POSPISZYL Benedykt Augustyn | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | GÓRKA Bartłomiej Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | BUNCZEK-MRÓZ Anna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | MRÓZ Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | ENENKIEL Piotr Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | SZYSZKA Rafał Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | GUŻDA Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | ROGALA Anna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | HAWRON Jolanta Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | WAGA Eugeniusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | BONDAREWICZ Honorata Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ |
2 | SAPA Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | CZECHOWICZ Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | MAĆKO Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | BRZESZCZAK Jolanta Mirosława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | PIETRUCHA Bartłomiej Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | BURZYŃSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | ZDANIAK Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | PAWŁOWSKI Krzysztof Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | TARNOWSKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | ROSTEK Bożena Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | PASIKOWSKI Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA |
2 | CZYSZCZOŃ Edward Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | RUDNICKA Danuta Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | KINAL Krzysztof Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | KUKUCZKA Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | KUZIORA Aneta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | LIDER Kamil Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | JANICKA Lidia Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | GAJEWSKA Bogumiła Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | HANUSEK Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | KOSTRZEWA Monika Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | BACA Justyna Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA FALA BACY |
2 | KOBIERSKA-MRÓZ Anna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | TRUSZ Krystian Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | KOPANIECKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | BARSZCZEWSKA Marzena Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | KOTOWICZ Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | BELEĆ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | JEZIORSKI Dawid Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | ŻŁOBICKA Katarzyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | PAWLUŚ Tomasz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | ŁANOCHA Dajana Józefa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
2 | KUCYNIAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄDOWIEC |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie głubczyckim
Powiat głubczycki - wybierz gminę:
gmina BaborówWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".