Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | TASARZ Roman Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KUCIŃSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MILARSKI Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WITULSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DANKOWSKI Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MOTYCKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BORKOWICZ Stefan Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | METEL Joanna Anita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SMUŻYŃSKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PIETRUSZYŃSKI Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WYBORSKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BEYGER Marek Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MIROWSKI Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | IGLEWSKA-JEKA Ewelina Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RUTKOWSKI Krzysztof Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LEDWOCHOWSKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BLONKOWSKI Zbigniew Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAZANIECKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OŚKA Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | DEC Weronika Barbara | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | PIECZKA Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | CIEŚLAK Anna | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | PAPROCKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | KANTORSKA Marlena Alina | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
1 | GUTMAŃSKI Mieczysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHMIELEWSKA-GHARGHARI Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIEMIENIK Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLONEK Stefan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KORDOWSKA Karolina Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WARLIKOWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KWIATKOWSKI Wojciech Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | GRZYWIŃSKA Hanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | BRZOSTOWSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | MATYJASIK Agnieszka Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | JASIŃSKI Tomasz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | PARADZIŃSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
1 | PIOTROWICZ Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | MEREDYK-CHLEBOWSKA Beata Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | FLOERKE Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | KUKIELSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | STOKOWSKA Justyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | DĄBROWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
1 | MALECKA Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
1 | ŻOCHOWSKI Sławomir Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
1 | POMIANKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
1 | KUC Jarosław Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
1 | ZIELIŃSKA Dorota Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
1 | CHOJAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | OŚKA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SŁAWKOWSKI Paweł Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JĘDRASZEK Agnieszka Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KLUGOWSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | DANKOWSKA Zuzanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ROGALSKI Adam Sylwester | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MELERSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOZERSKI Jacek Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | STASIŃSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | LEWANDOWSKA Kinga Żaklina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SIARNIK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WRÓBLEWSKI Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WRZESIŃSKI Marian Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PODRAZA Bernadeta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ROMANOWSKA Maria Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WILMANOWICZ Rafał Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOJCIECHOWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SIPAK Sebastian Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JANKOWSKI Szymon | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | MIERZEJEWSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | PANTER Zbigniew Tomasz | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | WITKOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | GUTMAŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | LICZNERSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
2 | WARNEL Zbigniew Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ORNOWSKA Arleta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KLEJNOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DĘBICKA Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOWER Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RUMIŃSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZRETER Filip | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | GURTOWSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | JANKOWSKA Lidia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | RADZIMSKA Karina Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | WOJCIECHOWSKA Anna Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | CYBULSKI Janusz Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
2 | KOPACZEWSKA Róża | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | PIOTROWICZ Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | BRZÓSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | DĄBROWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | GUTMAŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | SIPAK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
2 | JARMUŁA Barbara Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | ŁABĘDZKI Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | MALON Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | WRÓBLEWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | SŁAWIŃSKA-STOGOWSKA Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
2 | SADAKIEWSKI Tomasz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | BOLUK-SOBOLEWSKI Jacek Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUCIAK-OLSZEWSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CZYNSZAK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KORDAS Oliwia Nina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | TUSZYŃSKI Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SUTKOWSKI Marek Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WIŚNIEWSKA-STASZAK Maria Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZYDŁOWSKA Elżbieta Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WOLNIAK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | DZWONKOWSKA Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZABLEWSKI Kamil Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | TUSZYŃSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WOJTACKA Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SIEMIĄTKOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GRABOWSKI Andrzej Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JURKIEWICZ Dorota Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZWOLIŃSKI Tomasz Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIŚNIEWSKA Maria Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUŹMIŃSKI Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RACHUBIŃSKA Marzena Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BIELECKI Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZAKRZEWSKI Michał Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SKORSKI Patryk Wojciech | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | DULCZEWSKA Marzena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | ARBART Adam Rafał | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | MATCZAK Wioleta | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | BECK-WILCZEWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | RUDEWICZ Przemysław | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | SKONIECZNA Iwona Elżbieta | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | PTASZYŃSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
3 | ADAMIAK Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIĄTKOWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MISIEK Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DĘBOWSKI Jerzy Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BALIŃSKI Szymon | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KUBACKA Bernadeta Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZYMAŃSKI Tomasz Bogdan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŻABIŃSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MOLENDOWSKI Jarosław Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | MAJEWSKI Karol Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | FALUTA-KASZUBOWSKA Renata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | WARDZIŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | ZARĘBSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | KOŁODZIEJ Eryk Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | LIS Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | SZCZERBICKA Aneta Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
3 | KAWULA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | KURKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | ONAK Monika Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | MAJEWSKI Sylwester Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | FYDRYSZEWSKA Marika Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | BARTOSZYŃSKA Milena Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | CHEŁMIŃSKI Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
3 | RATYŃSKI Roman Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | GUTOWSKI Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | BELZYT Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | PAWLIK-ŚLIWA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | KRYCH Marian Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | ŻAK Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | LIPIŃSKA Marta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
3 | WASILEWSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
4 | DĄBROWSKI Lech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PANKOWSKI Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | TASARZ Lidia Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JĘDRZEJEWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZOSTEK Daniela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BRZOSKOWSKA Danuta Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SZLEJER Sławomir Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | CHMIELEWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | RYKACZEWSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SERAFIN Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | FOKSIŃSKI Jacek Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | IWAN-ŁĘGOWSKA Marta Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CZERWIŃSKA Alina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MASZKIEWICZ Wojciech Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SKONIECZNY Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | TRZPIOT Artur | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
4 | WESOŁOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
4 | BALIŃSKI Kamil Jan | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
4 | FEDORYSZYN Katarzyna | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
4 | JANKOWSKI Adrian | KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA |
4 | MŁODZIANKIEWICZ Wiesław Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WYBORSKA Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KLONOWSKI Dawid | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OSMAŃSKA Marlena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ROŻEK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
4 | SZYJKOWSKA Marzena Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
4 | PIOTROWSKA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
4 | GOŁĘBIEWSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
4 | SZAŁWIŃSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD |
4 | JACHOWSKA Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
4 | GÓRECKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
4 | CZARNECKI Kacper Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
4 | GÓRTOWSKI Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
4 | WITKOWSKA Aldona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO |
4 | SMOLIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
4 | PIETRZAK Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
4 | KALINOWSKA-LEWIN Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
4 | DĘBOWSKI Krystian Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
4 | BARTEL Mateusz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie golubsko-dobrzyńskim
Powiat golubsko-dobrzyński - wybierz gminę:
gmina CiechocinWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".