Wybory samorządowe 2024 Gorzów Wielkopolski - wybory prezydenta i rady miasta w Gorzowie Wielkopolskim - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim

Wybory prezydenta miasta Gorzów Wielkopolski

BACHALSKI Dariusz Jacek
MICZAŁ Katarzyna Anna
SONDEJ Roman
WILCZEWSKI Piotr Krzysztof
WÓJCICKI Jacek Piotr

Wybory do rady miasta Gorzów Wielkopolski

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 PIOTROWICZ IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZMORA Ireneusz MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KISSON Piotr KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOJTYSIAK Barbara KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUC Joanna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SIBIŃSKA-SZADNA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BARYŁA JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOŁECKI Krzysztof KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PIEKARZ Ewa JagodaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PIKUŁA PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DYBKA Dorota EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DOMARADZKI Mateusz LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 URBANIAK Marta KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 CHUDZIK Paweł RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BONKOWSKA Agnieszka DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BROSZKO Robert AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WITKOWSKA Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOŹLAREK Tomasz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁANIEWSKA Anna IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ĆWIKLIŃSKA Grażyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PARADOWSKI MarcelKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PORWICH JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIEŃKOWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KACZMAREK Wiktoria JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BODNAR TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PACHOLAK Robert MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUBICKA WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOWALSKI Marek FlorianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MADEJ Albert StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 LEGAN Arkadiusz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 LORENC Justyna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 NOWICKA Paulina AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 BUCHMIET BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 GABOREK MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 PALUCH Piotr DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
1 MICZAŁ Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
1 BUDUJ Daria ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
1 JODŁOWSKI Robert ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
1 KOWALSKA Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
1 KORBIK Adrian AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
1 WIERNICKI JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 LASEK Aleksander WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 PRZYBIEG Radosław StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 DZIEWULSKA Matylda IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 DROZD MarikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 PYTŁOSZ Grzegorz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
1 GĄSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 OSTROUCH JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KUNICKA HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZYMOTOWICZ Paulina OlgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MARTYŁA Jerzy AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PAJDZIK Dawid ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JAKUBASZEK Andrzej WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOZAK Oliwia JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DRUBKOWSKA MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ROŻEK EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 AGAPOW Angelika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 CIEŚLAK Radosław TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 DĘBICKA ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ADAMUS Danuta RóżaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KNEĆ Ryszard JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 BEJNAR-BEJNAROWICZ Marta TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CIERACH AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KLITYŃSKI Przemysław KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GRICUK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MĄDRY Marcin KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SIELSKA Magdalena JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MĘŻYŃSKI Mariusz RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KIELEC Krzysztof JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SURMACZ-BUSZKIEWICZ Marta MarcelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PŁAWSKI RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZANIEWSKA-GERLACH Irena HenrykaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KORYTOWSKI Waldemar StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MUSIEDLAK Natalia MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PUCHAŁA CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BUSZKIEWICZ Maciej MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 SURMACZ Agnieszka KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 KURCZYNA Agata WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 HANCZAREK DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 KLINCEWICZ Adrian MaksymilianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 CZARNECKA Grażyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 ŚWIST Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
2 BARTOSZEWICZ Magdalena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 SKARŻYŃSKI Dariusz EmilianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 BOHDANOWICZ Anita IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 MURLAK Iwona MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 DOMINIAK AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 WASZKINEL Łukasz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
2 LEWANDOWSKI JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 SUROWIEC Robert EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOZAK Anna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZOTT Agnieszka JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŻÓŁKOWSKA Dagmara BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KONIK Michał EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KACZOREK Mariusz WiesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SYNOWIEC Jerzy PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOCHANOWSKI JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ZIÓŁKOWSKI JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BUDZYŃSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BURGHARDT AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PAWLIK Ireneusz ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 FULARA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 HAWRYLUK MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 IWANOWSKI Paweł PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DĘBICKA Anna WiesławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PRUCNAL-ZAWADZKA PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 HRUSZOWIEC Magdalena AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 IWIŃSKI Piotr MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KORZENIOWSKA Małgorzata KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BEJNAR-BEJNAROWICZ MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RAFALSKI Tomasz RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KORYCKA Joanna AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GERLACH Aleksander StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JELEŃSKA Elżbieta AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JANKOWSKI JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OBIEGŁO Dariusz SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KAPICA WeronikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KACZANOWSKI Jan KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 STERŻEŃ Jacek RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 WIERZBICKI Sebastian PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 KRAWCZYK Angelika WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 HORNICKA TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 DERA Sylwia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 ZIELIŃSKI Daniel RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
3 GÓRSKI MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
3 KLAMROWSKI JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
3 JASZCZAK Teresa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
3 IGNATOWICZ MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
3 SZYMCZYK Barbara StefaniaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
3 DŁUGOSZ Paweł AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 SZLEMPO EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 DOPIERAŁA Witold LudwikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 BYLINKO Wioletta AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 MICHAJŁOWSKA DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 KORBANEK Szymon PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
3 ZARYCHTA BogusławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 SOBOLEWSKI JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 IGNATOWICZ Grzegorz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WRZASK Iga AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GEWERT KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZENWALD Sławomir JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MOLSKI Dariusz JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SUROWIEC-SIKORA Milena MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOKOŁOWSKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ZMYŚLONY Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GRUSZCZYŃSKI Jerzy AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GREWLING JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 DRAGUN Mariusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 TOMASZEWSKA Magdalena BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 POLSKI Adrian WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KOCHANOWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ROSSA Mirela AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PIĘTA WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZIENKIEWICZ-KOŁPOWSKA Iwona MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOPER Adam AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CIEĆWIERZ MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RYBOK Piotr RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SONDEJ RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JANKOWSKA BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SKÓRSKI Michał MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KORYCKI DawidKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ROMANKIEWICZ JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WÓJCIK Zbigniew LeonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MAŚCIANICA Ilona JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŻOŁYŃSKI Cezary JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 MANIKOWSKI Tomasz BronisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 SERPINA OskarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 RYŃSKI AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 ZIOMEK-MAJEWSKA Sandra JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 KOZŁOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 BEDNARCZYK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
4 WITKOWSKI Grzegorz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
4 KLEPACZEWSKA-WOJTAS BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
4 POPŁAWSKI Bartosz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
4 BŁAŻUK KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
4 RYBSKA Kamila HelenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
4 GASZA Ireneusz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 MONACH AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 JARMOŁOWICZ Małgorzata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 PIWKOWSKA Iwona EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 SZUŁCIK Dariusz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 MATUSZCZAK Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
4 ŁUPIŃSKA Monika MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 WILCZEWSKI Piotr KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KRUPA Marta KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ANDRUSZCZAK ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DERECH-KRZYCKI Jakub AlfredKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MACIEJEWICZ AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DEJNOWICZ Artur PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ANDRZEJEWSKA AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BACHALSKI Dariusz JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 FREDYK Mariusz TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 PAWLUK-KUŹMIŃSKA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 WACHOWICZ MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 JAKUBOWSKI SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 ŁASTOWSKA DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 ZIENKIEWICZ MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 GIERKOWSKI DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BEDA Marcin WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MAJEWSKI Mieczysław MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DĘBICKA-NOWAKOWICZ MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SŁUGOCKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KOCHANOWSKA PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 RODZIEWICZ Jarosław PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 PIEŃKOWSKI SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SKŁADZIEŃ JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PŁAWSKA IzabelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WIŚNIEWSKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TOMCZAK Agata JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MACIEJEWSKI Zbigniew KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DUSZKA-SONDEJ AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SZUPILUK Maria MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 GRANAT Przemysław AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 GUMOWSKI Jacek MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 JACH Sebastian PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 KANIEWSKA Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 SZYMCZAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 SOŁTYS Robert AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO
5 ŁOPATOWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
5 PADEWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
5 WOŹNIAK-NOCOŃ KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
5 OZIMEK JuliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
5 ANACKI Robert DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW
5 ŁUPIŃSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 LEWANDOWSKI Stanisław BożydarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 KORBANEK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 KOZŁOWSKA-MICHALSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 LECIEJEWSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 DŁUGOSZ Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA
5 PYTŁOSZ Wioletta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Gorzowie Wielkopolskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".