Wybory samorządowe 2018 powiat grodziski - wybory do rady powiatu grodziskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie grodziskim

Wybory do rady powiatu grodziskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Marek Władysław JANUCHOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Sławomir Jacek PIETRASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Kamil MOSZCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ewa Beata ŚNIEŻEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Daniel Wojciech ZACHARKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek Zdzisław WIEŻBICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Władysław Tomasz WDOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Michał Sławomir ŚLIWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Wojciech Robert HARDTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Małgorzata Barbara SĘDZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Maria Jolanta GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Paweł PIENIĄŻEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Jerzy Szczepan KOPEĆKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Lidia Urszula ABRAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Agnieszka RUTECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Paulina Beata SZPILARSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Beata Weronika PERZYNAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Jacek MAJCHROWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Ewa TOMCZYK-JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Paweł Tomasz KOŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Danuta Beata POKROPEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
1Małgorzata Grażyna TYLCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Edyta Magdalena STĘPNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bogdan Józef BANASIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr WIADERNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Halina Maria ZBYSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marzena OLSZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata Aleksandra MŁOTKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tadeusz KULDANEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Alicja Iwona SUJKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata ZACNYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jacek OKOŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Grażyna Maria KWAŚNIEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bohdan Stefan JÓZWIKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek KRAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Małgorzata ZAKRZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Agnieszka AMBROZIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Henryk Eugeniusz TUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Dorota Emilia ZIĘTEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Paulina JAKUBOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Michał SOTKIEWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Krzysztof Włodzimierz MACIEJEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Łukasz KALOTAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Tomasz FELIKSIAKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Tomasz Robert KACZMAREKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Paulina GRZESIEWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Marta KOPEĆKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Monika Zofia URBANIAKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Maria RADZIKOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
1Tomasz Marek MACKIEWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Iwona Jolanta WIĄCKOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Janusz GRUDNIEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Tadeusz Janusz WIELOGÓRSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Adam Robert CEGIEŁKOKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Adam Tadeusz GODLEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
1Renata Agnieszka FOLWARSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Andrzej Mieczysław POMIANOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
2Joanna ZAPĘCKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
2Bogumiła Aniela KARPKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Alina Grażyna STENCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Aleksander Andrzej KRZEMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Anna Grażyna MORAWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Piotr ŚWIDLICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Mariusz PAŁASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Zofia Maria OWCZAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
2Anna Maria ŁYJAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Dariusz Ireneusz DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Elżbieta Maria WOLSKA-ZDUNEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Elżbieta KULDANEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bartosz STACHECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Sławomir MIRONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka Anna NIEPYTALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Michał KOŁAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krzysztof Tadeusz SANKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bogumiła GARWOLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krystyna Maria DEMSKA-OLBRYCHSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej AUGUŚCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tomasz DRELICHOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
2Marcin SZTANDARSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
2Bożena Barbara TUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"
2Zbigniew Stanisław KAJAKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Małgorzata Maria STĘPIEŃ-PRZYGODAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Miłosz Magnus JANKOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Barbara PARYSZEWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
2Jakub Marcin RAFALSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
3Dawid Jan MACIUSZEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
3Maria Izabela GAŁECKA-WOLSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Magdalena STELMASIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Artur Stanisław KOŁOSOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Krzysztof Władysław MARKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Ewa Maria UTECHT-GRZANAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jan Krzysztof ORGELBRANDKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Barbara Katarzyna WIECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Hanna Ewa MŁYNARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Bożena Maria UTRATAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Krzysztof FILIPIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Elżbieta Maria KUBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Andrzej OLIZAROWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Włodzimierz Jerzy STAROŚCIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
3Zbigniew Ludwik KIJEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
3Katarzyna CZAJKOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
3Anna Monika DAŁEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
3Mirosław Marian PACIOREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bartosz Wiktor KOPROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Iwona Aleksandra MICHAŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara MASALSKA-BOROWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marek Waldemar LIBERSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisław Tomasz FIRLEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW
4Sławomir Aleksander KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Bronisław Jerzy ŚWIDLICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Mirosława Danuta SITEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Dariusz DOMINIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ewa Magdalena KAKIETEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marianna BANASZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Piotr Ryszard FARUGAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Weronika Maria TUPCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Katarzyna NAJMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
4Tomasz Jan MURZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
4Marek Adrian KILJAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
4Zbigniew RELUGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
4Joanna STANIASZEK-IZBICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
4Jolanta Maria WARDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sławomir Bronisław PAROLKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Włodzimierz Paweł PALUCHKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
4Anna KRYŃSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
4Paweł Cezary PERZYŃSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
4Mieczysława Maria KUCNERKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
4Alina GRYCKIEWICZ-KUREKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH
4Katarzyna Magdalena PACIOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW
4Hanna Władysława REGULSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW
4Rafał DRĄZIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW
4Dariusz GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie grodziskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".