Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | RADZIEWICZ Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KALICIŃSKA Halina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SKALSKI Cezary Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ROGOWSKA Ewa Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZAGÓRSKI-OSTOJA Jan Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CICHOWSKA Małgorzata Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STRZELECKI Piotr Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZACNY Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BRZÓSKA Małgorzata Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PRĘDKOPOWICZ Daniel Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLSZEWSKA Wiktoria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZBYSZYŃSKI Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MILCZAREK Elżbieta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ORACKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WESOŁOWSKA-SZOSTEK Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOZAK Adam Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAMCARZ Paweł Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WINIARSKA Maja Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OLSZEWSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BANASIAK Bogdan Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIĄCKOWSKA Iwona Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TUSZYŃSKA Bożena Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZBYSZYŃSKA Halina Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIŚNIEWSKI Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZDUNEK Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUREK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | CHMIEL Iwona Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | MYRCHA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | POKROPEK Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | MADI Karolina Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | SZUSTAKOWSKI January Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | MARSZAŁEK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | BIELAWSKI Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | GRYŻEWSKI Andrzej Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
1 | WIEŻBICKI Marek Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | PIENIĄŻEK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | ŚLIWIŃSKI Michał Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | SĘDZIŃSKA Małgorzata Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | HARDT Wojciech Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | POKROPEK Danuta Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | RUTECKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | BŁAHUTA Ewa Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
1 | MAZUR Marcin Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | KOWALSKI Maciej Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LASEK Michał Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | FIGARSKA-WOLERT Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CHOJNICKA Monika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OWCZAREK Krystyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MARKOWSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MANDELSKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KIERSKA Sandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GUTKOWSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MARCZYŃSKA Dagmara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TRZASKOWSKI Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WIADERNY Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | POŚNIAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GIERS Ewa Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚLEDŹ Artur | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TUSZYŃSKI Henryk Eugeniusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | KOWALSKA Anna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | ŁATACHA Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | BOROWSKA Maja Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | NERKOWSKA Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | KACZMAREK Tomasz Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
2 | PIETRASZEK Sławomir Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | WĄSIK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | BIEŃKOWSKI Michał Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | BAJKOWSKA Bożena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | BUKOWSKA Ksenia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
2 | KRAJEWSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA |
3 | DEMSKA-OLBRYCHSKA Krystyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | AUGUŚCIK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SANKIEWICZ Maksymilian Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KAMIŃSKA Justyna Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NIEBRZYDOWSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SKAJEWSKA Adriana Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIĄZOWSKA Dorota Honorata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIĄCEK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOBUS Oliwia Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WOSZCZYK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BORKOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NOWECKI Robert Dawid | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOLSKA-ZDUNEK Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LESZKOWICZ Jacek Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MŁOTKOWSKA Małgorzata Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MECHOCKA Wioletta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
3 | GRADKOWSKA Barbara Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
3 | KWIATEK Barbara Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
3 | POMIANOWSKI Andrzej Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
3 | DRELICHOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
3 | OWCZAREK Zofia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | KRZEMIŃSKI Aleksander Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | ŚMIECIŃSKA Monika Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | NOWAK Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | SZMAJDOWICZ Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | DĄBRÓWKA Łukasz Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
3 | KAJAK Zbigniew Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
3 | SZYMANIAK Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
3 | BANASZEK Magdalena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
3 | OLCZAK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
3 | MELON Anna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
4 | GRYZIK Agnieszka Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JEZIOREK Przemysław Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NOWAKOWSKA Karolina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JEZIERSKI Stanisław Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MARKOWSKI Krzysztof Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BRITMANN Jonathan Wilhelm | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CIEPLAK Agnieszka Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZIELIŃSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | REZMER Janina Blanka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OLBORSKI Dominik Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WOJDAN Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁUKOMSKI Mateusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MARKOWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | POGORZELSKA Ewa Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FILIPIAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
4 | OLIZAROWICZ Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
4 | RAKOWIECKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
4 | MŁYNARSKA Hanna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
4 | UTRATA Bożena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
4 | STASZEWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
4 | CZARNECKI Krzysztof Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
4 | DACHOWSKI Karol Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
4 | AFEK Anna Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
4 | POMORSKA Marta Olga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
5 | KAMIŃSKI Sławomir Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ŚWIDLICKI Bronisław Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ŁYSZKOWSKA Beata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | FIRLEJ Teresa Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KAZANA Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CELUCH Joanna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | GADOMSKI Stanisław Ireneusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KUCNER Mieczysława Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KOWALCZYK Krzysztof Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WRÓBLEWSKA Katarzyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WACH Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
5 | WARDA Bartłomiej Maksymilian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
5 | ZARĘBSKA Dorota Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
5 | ZAGÓRSKA Elżbieta Marianna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
5 | ŚLIWERSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI POWIAT GRODZISKI |
5 | RELUGA Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
5 | WÓJCIK Monika Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
5 | LIPIŃSKI Tomasz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
5 | POŁEĆ Wiesława Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT |
5 | PIOTROWSKI Artur Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
5 | KUCHARSKA Karina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
5 | SZMAJKOWSKA Iwona Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
5 | GRZYBOWSKA Tatiana Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
5 | SAWICKI Artur Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie grodziskim
Powiat grodziski - wybierz gminę:
gmina BaranówWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".