Wybory samorządowe 2024 Grudziądz - wybory prezydenta i rady miasta w Grudziądzu - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Grudziądzu

Wybory prezydenta miasta Grudziądz

GLAMOWSKI Maciej Jan
KOSIŃSKI Krzysztof Roman
NOWAK Marek

Wybory do rady miasta Grudziądz

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 JEZIERSKI PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOPKOWSKI Jakub KornelKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KONIECZNA Judyta GizelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIERNACKA-GRZANKA Izabela MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZERWIŃSKA Monika AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CHYLEWSKI Rafał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUBALSKI RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JONIEC MiłoszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOŁOWSKI Tomasz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MORCZYŃSKI Piotr SzymonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OSSOWSKA-NEUMANN Małgorzata KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PŁAWIŃSKA-JASIŃSKA Teresa MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KACZERSKA Dominika AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SULERZYCKI Krzysztof AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GOSZKA Arkadiusz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 WRZOS Jacek BolesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 BORYŃ Jarosław MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 SARNOWSKI Roman BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 SZCZEPANIAK Monika MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 GRACZKOWSKA Danuta HenrykaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 ŁASIŃSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
1 LEWANDOWSKA Róża AlinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 KULERSKI Piotr MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 ZIELIŃSKA Izabela MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 MALINOWSKA Anna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 GAWROŃSKI Krzysztof JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 GAJEWSKI BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
1 PIOTROWIAK Andrzej AlfonsKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 NAPOLSKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MISIEWICZ Krzysztof RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 AMBROSIUS-OKOŃSKA Małgorzata DanielaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GRALAK MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZYMCZYK Aleksandra MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DEJEWSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŚLUSARSKI PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAKOWSKA Marzena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 POKORSKI PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KLEIN GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WIŚNIEWSKA Renata BogumiłaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 NALASKOWSKI Jacek AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WIERZBICKI JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SALAMON KarinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RÓŻYCKI Zenon CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 ROMAŃSKI Paweł KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 CHYŁA Wojciech AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 BIDUŁA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 STEINKE DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 BLAUZA Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 SZYMAŃSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
2 GLAMOWSKI Maciej JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 DECKER Przemysław MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 ROCŁAWSKI Szymon FilipKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 LEWANDOWSKA Magdalena JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 KUŹMAK Celina DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 NOWAK Krystyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
2 KUPIS DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 OGONOWSKA Edyta RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KEMPIŃSKI Robert JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOCIK Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PORAZIK KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOWALSKA HannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BERGMAŃSKI Wiktor AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CIEŚLAKIEWICZ MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZYMAŃSKI Sławomir AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DZIEDZIC KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ORDON Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WTOREK JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BERTRAM Alicja KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZULC Arleta DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PAWŁOWSKA Danuta BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZYMAŃSKI Tomasz KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 KOTEWICZ Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 DEMBOWSKA Małgorzata AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 CZERWIŃSKI WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 TOKARSKA Magdalena AndżelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 KASPEREK Małgorzata BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 BALICKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
3 KOWAROWSKI Łukasz MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 MIEDZIANOWSKI Grzegorz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 DROZDECKA Aleksandra EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 ADAMOWICZ Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 SZMIT-LASKOWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 TREPKOWSKA Jolanta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
3 SZYSZKA StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 SMOLAREK Tomasz JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 POKORA Krzysztof PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ŻEBROWSKI Mariusz ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SPICZAK-BRZEZIŃSKA Aleksandra EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 REETZ Andrzej KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 LEŚNIEWSKA Grażyna JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SIENKIEWICZ Jacek KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KASPROWICZ Malwina AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOSIŃSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DĄBROWSKA EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOSIŃSKI Krzysztof RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BRZOZOWSKI-OLEKSIAK Andrzej MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZEPEK Marek JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WITKOWSKI Andrzej FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KACZERSKI KrystianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DULEMBA Lucyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁUKASIK-KUKUŁA Magdalena StefaniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZYŻ Władysława StefaniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KORTAS Roman AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KURMINOWSKA Julia StefaniaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁASIŃSKI Marcin TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 GOSZKA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 KLECZEWSKA Teresa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 BAŁKA MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 WYDRZYŃSKI WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 GRABOWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 RAMS Wiktor WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 GRABOWSKI Paweł MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 ŻURAWSKA Iwona ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 SKOWROŃSKI SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA
4 GURBIN SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 GBURCZYK MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 ORZECHOWSKI MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 KACZOROWSKA Maria EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 MELKOWSKA-LEMKE KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 CZEPEK Jakub ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 FLACZYŃSKI Lech WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 MELLER-MURAWSKA Dorota MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 BETLEJEWSKA WioletaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI
4 TESZ Włodzimierz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Grudziądzu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".