Wybory samorządowe 2018 powiat grudziądzki - wybory do rady powiatu grudziądzkiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie grudziądzkim

Wybory do rady powiatu grudziądzkiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Teresa KACZMARCZYKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Paweł BELKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Bronisław JARANOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marlena Dorota GRUDZIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Hanna Cecylia GUZOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Jolanta Maria CHMARZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Marcin DZIADZIOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Maria MALINOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Krzysztof Robert KLUCZNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Małgorzata Edyta KASZUBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Aleksander Michał STACHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
1Jolanta Ewa PRZEORSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Radosława Katarzyna JACIUBEKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Paweł Szymon GROCHOCKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Łukasz KLIMEKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Mariusz Józef KAWAŁKOWSKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
1Jerzy Stanisław WOŁOSZYNKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Teresa RATHSMANN-DZIEMIAŃCZUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek Krzysztof MURAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jerzy STOPIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Remigiusz Jan ŻAGLEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jadwiga WOJNICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Aleksandra Teresa KORGOL-JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Kamila Eugenia CYZMAN-BOCZEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Krzysztof Mieczysław PILEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Magdalena Beata WRZOSKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Grzegorz Wojciech SZLITKUSKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Barbara Joanna DOBEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Jan Bolesław TESMERKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
1Jolanta CISZKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mieczysław KUCHARSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Maria BIENIEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ireneusz Michał HABERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Leszek Piotr KORNETKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Jan Bolesław KOWAROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
2Barbara CICHOCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
2Mirosław Bernard GUZOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
2Joanna JASIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
2Emilia Magdalena ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
2Kamila FILBRANDTKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
2Jarosław Rafał CHMIELEWSKIKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
2Agnieszka KOWALSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Anna Beata SZYMANIAKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Andrzej STASIAKKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Izabela Jadwiga PRZANOWSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Jan JARANOWSKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
2Ryszard Franciszek GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2Barbara URBANOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2Roman Bonifacy NEHRINGKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2Joanna Agnieszka ŚRÓBKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2Marek Kazimierz CZARNUCHKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
2Justyna Maria MĄDZIELEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Piotr Adam ADAMASZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof Stanisław SUŁEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ewa ŁAZARSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Barbara Maria ZATORSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Benedykt Wiktor GAWENDAKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
3Łukasz BOCHRAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena NADWORNAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Andrzej RYDECKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grażyna ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wiesław Kazimierz MOSIOŁEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Barbara Małgorzata PARADOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marek Zbigniew TETELAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Patrycja Ewa PIŁATKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Kazimierz RUSOŃKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Jan BOROWSKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Beata MOLĘDAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Bożena Pelagia MAJKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
3Barbara Hanna JAKUBASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OSTROWSKIEGO - POWIAT LEPSZA ZMIANA
3Piotr Jarosław OSTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OSTROWSKIEGO - POWIAT LEPSZA ZMIANA
3Barbara Krystyna MISZTALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OSTROWSKIEGO - POWIAT LEPSZA ZMIANA
3Adam Andrzej OLEJNIKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
3Zbigniew Stanisław OLECHKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
3Hanna Anna SCHMIDTKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
3Sławomir Piotr NAPIÓRKOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
3Aleksandra KOCHANOWSKA-KORZENIAKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
3Krzysztof Radosław HEYERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Henryk Jan LIGĘZAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wioleta Justyna BOCHRAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ilona Marzena JAMROŻYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena PIASTAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Marzena Teresa DEMBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Agnieszka Anna MAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Aleksander ZADYKOWICZKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Lidia Anna LUBAŃSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Anna Teresa WITKOWSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Beata JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tadeusz Andrzej MOSZCZEŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Leszek Wojciech DUBOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Miłosz Bartosz MARSZAŁEKKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
4Jarosław ATŁACHOWICZKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
4Jagoda Anna LUBAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Zenon OSUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Sławomir Stanisław KUDLEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Władysław JARANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Tadeusz Marek PUCZKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grażyna Helena SMOLIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Maria Teresa GUMIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grzegorz Piotr MASIOTAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Henryk Paweł RETZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Sławomir Jan CHYŁAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Andrzej GRZYWACZKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Stefan FALKOWSKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Zofia Stanisława LASKOWSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Piotr ZIELIŃSKIKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Sylwia Anna JASZEWSKAKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
4Mirosław Sławomir ABRAMEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Joanna Karolina RÓŹAŃSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Roman Krzysztof RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Zdzisław Antoni PLESSKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Andrzej Ryszard KURNIKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Krzysztofa Aleksandra NOWACKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
4Joanna PACZKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
4Tomasz Wojciech KALISZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Edward Aleksy FAUSTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Agnieszka ABRAMEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Dorota BERENTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Dawid Wiesław PAKUSZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marlena Elżbieta STRZYŻEWSKA-PRISSINGKOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie grudziądzkim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".