Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CHMIELOWICZ Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BROŻYŃSKI Krzysztof Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SCHRAMMEK Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOJSZNIS Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZCZUDŁO Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MATHES Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ANIKO Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PRZYBYŁA Katarzyna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RUTA Aleksandra Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KECLER Szymon Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BORUK Tomasz Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WAWRZYNIAK Waldemar Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MALIŃSKI Marian Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TCHOROWSKA Anna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MĄDRAWSKI Sławomir Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WĘZIK Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BUGZEL Anna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZADWORNY Marek Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BYCZKIEWICZ Wacław Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KWAPIS Adam Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOPERSKA-SOKOŁOWSKA Helena Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIDOR Sławomir Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DROŹDZIEL Leszek Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GĄSIOR Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GAŁĄZKA Zbigniew Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BĄK Violetta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PAŃKO Jan Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | OŚWIĘCIMSKA Lucyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MARKOWSKA Małgorzata Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WALCZAK Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GÓRECKI Damian Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | KOPEĆ Maciej Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | ZIELIŃSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | SZCZAWIŃSKI Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | KOŚCIELNA Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | MŁYNEK-SZEWCZYK Janina | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | GENIUSZ Stanisława | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | OLESZCZUK Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | PAŃKO Dorota Alicja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
1 | JĘDZURA Tomasz Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | SZCZESIAK Renata Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | WYSZOMIRSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | REJEK Klaudia Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | KIJOWSKA-SZESZUŁA Alicja Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | KUBALICA Ewa Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | DĄBROWSKI Jacek Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | ZDZIĘBORSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | LASKOWSKA Katarzyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | SYBIDŁO Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | POL Bartosz Seweryn | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA PRZYSZŁOŚCI |
1 | SAĆ Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | PIETRZAK Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | POLNIAK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | JANCZ Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | BROŻYŃSKA Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | DZIUBA Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | SZAJEWSKA Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | CZUPRYNIAK Tomasz Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | DZIEDZIC Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | MISZEL Sławomir Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | DYBIŃSKA Ewa Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
1 | KUBALICA Przemysław Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | NABRZEWSKI Artur Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | LACHOWICZ Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | DEMKOWICZ Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | TORCHAŁA Czesław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | CZERNIAK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | MAZUREK Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | ZIELIŃSKA-POŹNIAK Sylwia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | CZERWIŃSKA-ROGOWSKA Maja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | SZUSTER Róża | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | ULDYNOWICZ Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
1 | BRZOZOWSKA Zofia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | TUROWSKA Danuta Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | BRZEZIŃSKI Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | KUŚMIEREK Marzenna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | BARAŃSKA Barbara Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | WAWRZYNIAK Jarosław Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | KRUPA Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | WAŁĘGA Krystian Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | STANISZEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | PROŚNIEWSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
1 | HOŁUBCZAK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | BUKOWIEC Czesław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | DARASZKIEWICZ Zbigniew Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | ADAMCZYK Anna Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | KANDYBA Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | SZENIAK Anna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | MICHAŁOWSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | KWIECIŃSKI Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | NOWOSAD Monika Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | CIESIELCZYK Bernadeta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | PUTEK Alan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA |
1 | MALIŃSKI Ryszard Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | SZEKIETA Arkadiusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | ZUTEREK Maria Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | PRZYBYSZ Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | KRASZEWSKA Agnieszka Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | DĄBROWSKI Mariusz Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | NAWROCKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | BRZEZIŃSKA Anna Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
1 | GLIŹNIEWICZ Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | CZYRNY Łukasz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ANTONYK Tomasz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SIPIAK Beata Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PRZYBYSŁAWSKA Lilia Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻOŁA Adrian Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZYDŁOWSKA Teresa Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZAJFERT Lila Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MARGRAF Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HEROPOLITAŃSKA-HUZAR Lidia Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NIŻNIOWSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOROWSKI Jarosław Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GRZELAK Marek Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FUDAŁA Agnieszka Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WILK Mirosława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PROCANIN Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GRZESIEK Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WARCHOLAK Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DEWOR Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MINKO Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZYDLIK Wiesław Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WYSOCZAŃSKA Małgorzata Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SALAMON Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | HOFFMANN Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PILCH Lilianna Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | HUSEJKO Milena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MICHALCZYK Henryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOJTOWICZ Mirosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRADEK Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CZYRNY Tomasz Franciszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUZINKIEWICZ Bogdan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIEROCIŃSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | WIŚNIEWSKA Monika Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | JANOWSKA Lucyna Grażyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | SIEROCIŃSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | LIPIŃSKI Jan Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | KONIECZKA Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE GRYFICE |
2 | KRYCHOWIAK Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | LICHTARSKA Magdalena Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | NOWAK Jerzy Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | OZGA Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | ELMINOWSKA Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | DAJNOWSKI Marek Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | GAŁAN Justyna Marianna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | KOSZUK Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | OŻAROWSKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | NIEMCZUK Ryszard Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW |
2 | MALICKI Krzysztof Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | WINIARSKA-CHODZIUTKO Dominika Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | ROWSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | JELONEK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | ROSENGART Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | KRAWCZYK Patrycja Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | MAŁEK Iwona Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | PAWLAK Sławomir Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | MACZUGA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | ZŁOTNICKI Kazimierz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT GRYFICKI ZIEMIA GRYFICKA |
2 | DOMAŃSKI Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | BARAŃSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | SŁODKOWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | DUDKOWSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | MAJCHRZAK Remigiusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | ARNDT Artur Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | DYMITER Tomasz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | ZALEWSKI Robert Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | PŁAŻALSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | RONOWICZ Izabela Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT I GMINA - JEDNA RODZINA |
2 | STUŁA Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | BEREŻNICKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | KIJ Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | BOGUSZ Henryk Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | STEC Andżelika Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | GIRCZYC Tomasz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | GORYŃ Andrzej Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | WYSZOMIRSKA Aniela Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | KRUSZELNICKA-ROGOWSKA Małgorzata Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
2 | KUCHARCZYK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU GRYFICKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie gryfickim
Powiat gryficki - wybierz gminę:
gmina BrojceWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".